Choď na obsah Choď na menu
 


Urieknutie porobenie kliatby alebo ak chcete bosoráctvo

12. 10. 2010

Obrázok   

Urieknutie,porobenie,kliatby alebo ak chcete bosoráctvo…

 

 Všetky tieto temné praktiky môžeme súhrnne vyjadriť jedným slovom: prekliatie …je pokus spôsobiť blížnemu telesné a hmotné zlo pomocou slova,pohľadu alebo zaslaním zléj energie v určitu hodinu a pomocou magického obradu (niekedy postači vec od majiteľa ,inokedy jeho foto, alebo stačí len vizualizačne si dotyčnú osobu predstavyť ),ten  kto používa rôzne tajuplné praktiky, ktoré sú neprirodzene svojou povahou nespôsobilé, aby sa nimi dosiahol zamýšľaný cieľ v realnom v živote. Pretože tieto praktiky nemôžu dosiahnuť cieľ samy osebe, pomoc sa očakáva nie od prirodzených prostriedkov ale od mágie.

  Zlorečením-prešomraním. Ak niekto praje druhému zlo, či je to v zavisti,šomraní alebo žiarlivosti,posúva svoju vytvorenú energiu smerom k danej osobe  aby dotyčnému človekovi uškodil. Ak ten, kto zlorečí, je v príbuzenskom vzťahu s tým, komu zlorečenie adresuje,účinok kliatby je omnoho horší. Napríklad, rodičia svojim deťom alebo starí rodičia vnúčatám či brat sestre...

  Urieknutie. Alebo aj prekliatie pohľadom,uhranutie alebo ľudovo zočí. Určite poznáte ľudové praktiky pri narodení dieťaťa.Dieťa každý obdivuje a berie na ruky,Následkom toho su mrzutosť,nespavosť a neutíchajúci plač.Už naši predkovia použivali červenú stužku aby novorodencou dokazali ochraniť pred jedincami ktorý toto zočí alebo uhranutie pohľadom spôsobia vedome alebo nevedome.Vám ako dospelým už červená stužka nepomôže! Určite sami dobre poznaté ak sa na vás niekto uprene pozerá pri jedle dobre vám s jedla nebude! Zaslana negacia energie je výsledkom že si na pomoc proti bolesti hlavy či zvierania žaludka a nevolnosti,triaške buď zoberiete neake málo učinne lieky alebo do pohára s vodou odpaľujete zápalky,umyjete sa...  čo pomôže overene.

  Prekliatie. Je to najpoužívanejší prostriedok, pomocou ktorého sa na niekoho uvrhne kliatba. Na uskutočnenie sa používajú určité predmety. Tie sú zhotovené zo zvláštnych materiálov, ktoré majú častokrát symbolický význam. Prekliaty predmet slúži ako viditeľné znamenie úmyslu škodiť a zároveň je prostriedkom, ktorý sa odovzdáva „do moci zléj energie  ktorá sa k človeku dostane nech je kdekoľvek, alebo sa prekliaty predmet umiestni niekde do jeho bytu, blízkosti domova alebo zakope na cintoríne.

Druhý spôsob je preklínať predmety, ktoré patria človekovi, ktorému sa chce uškodiť (jeho fotografie, šaty, veci) alebo preklínať predmety, ktoré ho predstavujú: figúrky, bábiky. Známe je prepichovanie figuríny znázorňujúcu obeť z magických rituálov voodoo.Cieľ prekliatia býva rozmanitý. Niekedy je to snaha rozbiť priateľské vzťahy alebo manželstvo. Inokedy slúži na vyvolanie zdravotných problémov alebo dokonca sa jeho prostredníctvom usiluje zničiť druhého človeka. Na vybavenie účtov slúžia ľuďom čarodejníci, ktorí pomocou mágie znemožnia človeka, alebo ho dokonca zničia, napríklad spôsobia, psychické,fyzické ale i materialne zničenie.

Možno, že tieto skutočnosti vyvolávajú vo Vás strach a pýtate sa: že mi teda niekto uškodiť, keď vyriekne na mňa kliatbu?“ Žiaľ ano zaslaná energia prúdi všade energia je niečo ako vzduch nevidíme ho,ale ak sa nadýchneme cítime ho ako nám naplní pľúca.Ja osobne svojím zakazníkom vždy radím aby si dali doplniť alebo prečistiť energiu je to odstranenie blokacií ,kedy nevieme ako ďaléj strácame nádej a sme bez radosti do života či stojíme na križovatke ciest a sami si nevieme vybrať preto sa točíme stale dookola.Alebo uvolnenie prípadneho zla ja si myslím že si to každy uvedomuje. Denno-denne  sa stretavame s množstvom ľudi a pímame ich energiu a teda i negacie preto treba prestať lamentovať nad stratou eur a riešiť nielen porobenie ,negacie ,kliatby ale ajprečistenie auryteda čakiera teda energií celkovo.Osobne si myslím že nikoho 50€ s biedy nevytrhne sice každy magik alebo veštec zaoberajuci sa problematikou ma ine sumy ale zato to stojí ty čo to vyskušali mi dajú za pravdu.Samozrejme ide o moj  osobný názor

Čo máme teda robiť, keď vieme, že niekto na nás uvalil kliatbu?

Ak nájdeme veci, ktoré súvisia s prekliatím treba ich pokropiť svätenou vodou a spáliť niekde vonku, aby sa popol alebo nehorľavé predmety mohli vyhodiť do rieky alebo ich odniesli pred kostol a zakopali ich v jeho blízkosti.Zlú energiu treba odstániť ale s tým si sami žiaľ  nepomôžete nato treba vyhľadať  človeka ktorý vám prečistí alebo vymení energiu je to podobne ako transfúzia krvi dany odber sa doplňa nanovo ale energia nieje krv a pritom obe sú rovnako dvôležité pre človeka.

 Čo je vlastne urieknutie,prekliatie,porobenie?

Urieknutie (porobenie, prekliatie, uhranutie, atď.) ja sama vnímam ako parazitné energetické prepojenie uriekajúceho s urieknutým.Kde urieknutý okamžite straca vo fyzickom,materialnom ale psychickom stave všetko na čom mu záleží.

 Čo sa deje s človekom pri urieknutí? Bolí ho niečo?

Prejavy urieknutia môžu byť veľmi pestré a podľa vonkajších prejavov niekedy ťažko identifikovateľné. Len málo kto vie, že bol urieknutý.Choroba,chudoba,strata veci,prace,zdravia,vzťahu i ľudí na ktorých mu zaležalo, všetko sa deje veľmi rýchlo.

 Dá sa urieknuť vedome aj nevedome ?

Veľmi zhruba povedané, 90% urieknutí sa udeje vedome a 10% nevedome.

Je to dôsledok toho, že si ľudia neuvedomujú silu svojich slóv a myšlienok? Čiže nevedia, že môžu nevedomky uškodiť.

 Existuje nejaká prevencia resp. ochrana proti urieknutiu?,

Proti ľudskej zlobe a hlúposti prevencie niet.Hneď po doplnení energie ,prečistenia aury a čakier by sa mali dať do 30 dní zrkadlovo chrániť.Ja sama odporúčam tento spôsob ochrany,pri jeho využití sa porobenie,kliatba či urieknutie k osobe viac nedostane a nemá na neho žiadny zničujúci vplyv.

 Čo robiť, keď si myslíme, že je osoba urieknutá, aby urieknutie prestalo účinkovať?

Najlepšie je vyhľadať pomoc niekoho, kto sa tomu venuje, kto vie, čo je nutné spraviť. Práca s urieknutím nie je ako piecť koláče, návod jednoducho nenájdeš a samému sa to nepodarí účinky vášho ,,LIEKU'' rýchlo vyprchajú.Takéto metódy sú "vylepšeniami" ľudí, ktorí s týmito vecami teda mágiou nemajú žiadne skúsenosti a jednoducho skúšajú všetko možné, čo by im mohlo pomôcť.A pritom si nevedomo ešte viac ubližujú! Ani sa tým ľudom nečudujem, že skúšajú všetko možné a nemožné. Jeden z najhorších pocitov aké sú je pocit bezmocnosti.

Tiež si uvedomte, že každé urieknutie,porobenie  je iné a preto vyžaduje aj individuálny prístup.

Tiež sa mi vyskytuje otázka, či urieknutie môže časom stratiť svoj účinok.

Tu sa dostávame do roviny špekulácií a ja nerada špekulujem. Keď za mnou príde človek, u ktorého mám podozrenie na urieknutie, nikdy  to s určitosťou nevyhlásim, kým nespravím diagnostiku.Dokonca je veľa takých prípadov, že sa urieknutie,porobenie,kliatba týka celého rodu a v takom prípade sa "dedí" niekoľko generácií.Toto sa mi zdá byť veľmi dôležité - v čom je princíp a sila takého urieknutia, keď sa môže "dediť" dokonca niekoľko generácií - a teda zdá sa, že bez vedomia potomkov?Ako sa to v ich životoch prejavuje? Ako vôbec môžu zistiť, že sú "dedične urieknuty,prekliaty" A čo sa s tým dá robiť ? Čo títo "urieknutím,porobením alebo kliatbou postihnuty" môžu urobiť, aby bola takáto šnúra prerušená? Rodové prekliatie má iste svoje identifikačné znaky - ako je možné presnejšie ho identifikovať?Aj tu ide o istú imunitu duše-energie-bez ďalšieho poznávania a práce s energiou to nepôjde.

Nuž, ak sa jedná o dedičné urieknutie, väčšinou sa dá časom vysledovať, že v rodine nie je niečo v poriadku. Ak sa jedná o choroby, v súčasnosti sa najčastejšie odvolávame na genetickú predispozíciu, no nie vždy sa jedná o prejavy, ktoré môžme takto ľahko oddôvodniť. Niekedy sa môže takéto urieknutie prejaviť veľkým množstvom nehôd, ktoré akoby sa tiež dedili a nakoniec aj "rovnaký" spôsob úmrtia môže nasvedčovať problému s urieknutím. Veľmi často býva dedičné prekliatie v rodovej línii (ľudovo po praslici alebo meči), takže sa dedí z matky na dcéru alebo z otca na syna. Na otázku, čo je možné robiť, som vám už odpovedala.Uvedomte si však že aj porobenie potrebuje čas nato aby sa prejavilo veľkou silou a dosiahlo želany alebo neželaný efekt.

 

Stáva sa, že keď si ľudia nevedia vysvetliť istú formu nezdaru, problémov alebo chorôb, ktoré sa v ich živote vyskytli, začnú hľadať ich príčinu v kliatbe, o ktorej sa domnievajú, že ju na nich niekto uvalil. Keďže to bežne nie je možné zistiť, obrátia sa s prosbou o radu na veštca. Ten im vo väčšine prípadov povie, že ich domnienka je správna. Buď sa spýta, či nemajú vo svojom živote niekoho, s kým dobre nevychádzajú.Ľudí z ich okolia, ktorý im vraj zo závisti a neprajnosti dali porobiť.V týchto ľuďoch sa samozrejme prebudí upodozrievanie, nenávisť, pomstychtivosť a hnev. Mnohý veštci sa im ponúknu, že im kliatbu odrobia“. Keď sa po nejakom čase dotyční vrátia a potvrdia, že niektoré problémy prestali a vyskytli sa nové, veštec im zahlási, že ľudia na jeho odrobenie zareagovali ďalším porobením, a že je potrebné celý rituál zopakovať. A tak sa stále viac zamotáva nezmyselný kolobeh, z ktorého je čím ďalej, tým ťažšie, sa vymaniť nieje to len neustále platenie za odrobenie či doplnenie energie  ale hlavne pre mnohých nikdy nekončiaci a hlavne výnosny biznis.Ľuďom neprezradia že existuje zrkadlová ochrana teda po dobití energie vytvoriť ochrannú clonu aby dobrú energiu mohli prímať a zlú blokovať a odrážať od seba ako zrkadlo odraža slnečné lúče.Však by potom dobre nezarobili!!!Prepáčte mi ale na nevedomosti,stachu a vašéj hlúposti sa najlepšie zarába preto si dávajte pozor koho požiadate o pomoc aby ste nešli z blata do kaluže.

 

 S pozdravom vaša Sevalinka

 

 

 

Komentáre

Prehľad komentárov

nechápem

(Iren, 2. 8. 2013 20:38)

P.Sevalinka využíva sevalinka@gmail.com ,srandujete že vám ona napíše taká veštica má kopu mailov ,nebude písať vám :)).Ale tak vy viete ha ha

Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(katka 384, 16. 2. 2012 16:08)

Odraban cary i kliatby a mozem pomoct aj v laske

Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(whitney, 24. 4. 2012 20:37)

môžem poprosiť o radu? poslali by ste mi e-mail..
Ďakujem

Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(Maria, 7. 9. 2012 8:38)

Katka potrebujem vasu pomoc.prosim vas viete mi poslat na vas mail?ja ju naozaj potrebujem. Ak mozte pomozte mi.prosim a dakujem.

Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(Zubajová Lucia, 12. 9. 2012 16:38)

dobry dem chcela by som sa opytat ze co to znamena ak v dome su chbobaky a sa ich nemozem zbavit ze ci to je porobenie nedary sa nam a ani financne nijako proste . Dakujem

Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(xena, 21. 9. 2012 16:26)

chcela by som pomoct v laske..xena540@azet.sk

Re: Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(MARIO, 16. 3. 2013 0:44)

DOBRY DEN MOJ EMA.L JE 1MARIO 10@AZET.SK TEL 0915646017

Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(lubica_04@azet.sk, 21. 9. 2012 20:01)

Dobrý večer,mám problém a prosím o radu.Moja dcéra sa zaplietla s takým zlým človekom,ktorý nám neustále vyvoláva,nadáva nám do telefonu,minule mi v noci o 3:00 volal na mobil,tak vyzváňal pri vchodových dverách a ráno som našla pred dverami bytu vysypaný kvet v črepníku a plno špakov od cigariet,ktoré hasil na našich dverách.Bola som s dcérou na polícií podať naňho trestné oznámenie,a teraz som zistila,že dcéra sa s ním stretáva aj naďalej.Keď som sa s ňou rozprávala,že prečo to robí,tak sa na mňa dívala a vôbec sa k tomu nevie vyjadriť.Povedala som jej,že keď chce nech ide za ním,ale tá sa nevie rozhodnúť.Som z toho zúfala,lebo dcéra ma 22 rokov a ten dotyčný má 32 + 3 deti a je rozvedený.Je to ožran a grázel.Neviem,či dcéra a aj my všetci nemáme porobené,nechcem aby si dcéra skazila život.Prosím Vás čo mám robiť?Poradťe.Ďakujem.Ľubica

Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(Marianna, 3. 11. 2012 18:47)

dobry vecerja by som potrebovala pomoct moja veduca mi hrozne ublizuje a to od zavisti dakujem moj meil majina14@azet.sk....... marianna 2.9.1973

Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(viktor, 19. 12. 2012 12:53)

ahoj potreboval by som nieco poradit v laske ak by to bolo mozne vopred dakujem ...mozme sa skontaktovat viktorhamas3@centrum.sk

Re: Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(ferinko, 15. 7. 2013 14:34)

skapte, v laske sa neda pomoct

Re: Re: Re: Odrabam cary i kliatby amozem pomoct aj vlaske

(samaritan, 1. 8. 2013 18:12)

:DDD

vymysel

(Julia, 1. 8. 2013 18:11)

Keby to bola ozaj tak ze niekomu pocarujete, tak by neboli taky uspesny ludia aky su. Vsak kolko im ludi zavidi a stale su uspesny , akysto na nasich politikov je tolko ludi nasraty, vsak keby mal nejaky mag moc , by ich zaklial a sam by sa dosadil k moci

Požehnávam vám

(kaspijan, 15. 7. 2013 21:37)

mzslim to važen

myslim si ze som prekliata

(prekliatie, 11. 7. 2013 12:13)

Dobrý den myslim si ze som prekliata ,porobena ,uz dlhsi cas sa mi nedari ,nemam peniaze iba same upomienky a vsetko ide dole vodou poradte mi co mam robyt lebo sa uz zblaznim s tejto situacie dakujem luptakova56@azet.sk

Re: myslim si ze som prekliata

(nezmarko, 15. 7. 2013 14:33)

to co zazivate neni preklatie, ale psychicky si dookola pripustate svoje nestastie, ked zacnete inak vnimat svet tak uvidite zmeny, viete ludia si myslaia ze ich ovlada nejaka zla sila ale v skutocnosti ide nahovaranie si niecoho alebo vsugerovanie , tato stranka je vytvorena ako zabavna stranka ajok a povier , za tym nehladajte nic vazne a realne

Už neplatťe !Chranťe sa sami!

(Rada, 11. 7. 2013 15:24)

Už nemusíte platiť nehorázne čiastky stačí prísť na našu stránku www.magiaenergie.tk a tu sa naučíte o magii aj ako sa zbaviť urieknutia môžte potom aj iných liečiť!Všetko je tam zadarmo

Re: odrobenie carov aprivolanie lubostnej magie

(Milena, 29. 6. 2013 23:54)

Dobry vecer, prosila by som o pomoc v mojom vztahu, milenaomastova@hotmail.com, dakujem

meheheh

(kreatin , 29. 6. 2013 16:16)

preklinam kazdeho kto sa na tento odkaz pozre , meheheh a nech skape do zajtra

bezmocnost

(alex, 26. 1. 2012 9:25)

Za sedem dni som stratil pracu,peniaze,zenu a dieta.citim uplnu bezmocnost.vobec sa mi nedari v nicom a kazdy sa mi otaca chrbtom.co mam robit?