Choď na obsah Choď na menu
 


 Obrázok Kúzla a mágia,čarovanie.

 

Pri kúzle alebo počarovaní si musíme jednoznačne byť vedomí toho čo chceme zmeniť vo svojom živote,či na danéj osobe. 
Čo chceme,hlavne prečo to chceme,a či nám to všetko stojí zato!Píšem o svojích vlastných poznatkoch a hlavne o tom čomu sa dostatočne rozumiem na získanie toho čo chceme a nemožme získať! Žiaľ peniaze si mágiou nezískate.
                    Z hľadiska dnešnéj mágií sa nepoužívajú staroveké obetné rituály pri ktorých sa rituálne obetovali zvieratá.Na pochopenie súvislostí vám objasním,že v staroveku ľudom zvieratá slúžili nielen ako potrava ale predovšetkým to ból majetok ktorý vlasnili a v prípade že ste sledovali akýkoľvek biblický príbeh z dávných čias,mágovia či veľkňazi ako obeť použili malé baranča či jahňa.Táto obeť bohom za dobrú úrodu atď...ból vlastne počin na získanie priazne bohóu alebo štyroch život ovplivňujúcich živlóu-teda obete ohňu,zeme vzduchu a vody.Postupom času sa tieto rituálne obete prispôsobili času a podstúpili zmenu presne ako ľudia vo svojom vývoji.No vysledok je ten istý.Zvieratá sa dnes už neobetujú nakoľko dnes majetok predstavujú financie-teda peniaze.Mág nepozná finančnú situáciu žiadateľa a teda ani nevie určiť čo je pre neho dostatočná obeta.Žiadateľ o zmenu si sám musí uvedomiť,že pokiaľ chce niečo získať s pomocóu mágie musí aj podstúpiť obetu samozrejme dostatočnú a citeľnú-teda vzdá sa niečoho pre získanie toho čo nezískal svojím vlastným úsilím.

            V dnešnéj modernéj mágií sa pohrávame zo zmenóu charakteru človeka,lásky či finančného úspechu atď...toto je s pohľadu bieléj mágií,ale používame aj čiernu mágiu predovšetkým na urieknutie,prekliatie alebo samozničenie.Na používanie téjto čiérnéj mágie má mág vyhradené  dni v mesiaci súvisiace s Fázóu mesiaca.                                                              

Netreba podceňovať silu mesiaca,je hlúpe myslieť si že mesiac nevládne nad osudom človeka!                  Pri splne dokáže mesiac zdvyhúť hladinu morí a oceánóu na zemi,čo potom dokáže urobiť s ľudským osudom? Sila tohto aspektu je veľmi dvôležitá v ponímaní dnešnéj magie.Pri použití dobréj  tada bieléj mágie sa sústreďujeme na čas teda na spôsob ponímania chodu hodinových ručičiek.

 

          Dané recepty treba robiť pri zapálenéj sviečke nakoľko plamienok  osvetľuje,dodáva silu a ochraňuje.Všetky použité veci  z daných receptúr je najlepšie použiť nové a samozrejme by sme sa ich mali po dokončení zbaviť.Najlepším spôsobom je vyhodiť ich von oknom alebo ich zakopať pri ceste.Pokiaľ sa nevieme zbaviť niektorých použitých vecí v takom prípade ich musíme očistiť čo v ponímaní magie znamená pofŕkať svetenóu vodóu,umytím teplóu tečucóu vodóu,alebo ofúkať na tri krát dymom.Dym môžme použiť z vonnéj tyčinky alebo cigarety.Toto zbavenie sa vecí či očistenie je nutné z prostého dvôvodu-pokiaľ by sme tak neučinili nieje možne dosiahnúť želaného výsledku a úspechu.

        Samozrejme netýka sa  to obety a upevnenia.Obeta teda peniaze sa musia spáliť nad plameňom sviečky a popol sa rozdelí do dvoch približne rovnakých dielóu.Tie sa ďaléj použijú podľa daného receptu.Zlato teda upevnenie a zosilnenie sa musí  zakopať najlepšie ku koreňom stromu aby pri raste a silneniu stromu aj daná požiadavka od žiadateľa rovnako naberala na sile a vydržala za akýchkoľvek situácií.Veď aj strom odolá vetru preto je dvôležité starostlivo dbať na výbere daného stromu.Splňa dokonale všetky dané podmienky pre rituály a hlavne  zodpovedá štyrom základným živlom.Strom vyrába vzduch pre dýchanie,je z neho palivo a oheň dokáže zohriať ako aj zmeniť sa na ničivú katastrófu.Strom z vody rastie a je zasadený v zemi.Teda oheň,voda ,zem,vzduch.V prípade že nemáte prístup k stromom sa táto daná vec môže zakopať na rázcestí ,teda križovatke ciest .                                                                                

Pri zmene akéjkoľvek záležitosti  týkajúcej sa osôb alebo stavu je vhodné použiť spojenie cintorína a kostola.Obetné sviece sa pália pred krížom v cintoríne pretože staré veci umierajú a tak vzniká priestor na vytvorenie niečoho nového a použitím kríža pred kostolom teda zapálenie sviečky je vlastne spečatenie nášho počínania.Je dvôležité vedieť dve základné veci.Obetné sviečky sa v žiadnom prípade nesmú druhý krát zapáliť v prípade že nám zhasnú.Necháme ich na danom mieste a ľudia ktorý prídu po nás ich určite zapália.Druhá zásada pre dokončenie je že v oboch prípadoch použijeme vyslovenie magickéj formulky                            

Nech sa tak stane to je moja voľa.

 

    Je mnoho starobilych textou ktore vám ponukajú mnoho dobra i zla ja osobne rada využívam par na dosiahnutie želaneho cieľa.Sila mága je v sile jeho podvedomia a myšlienkach,ktoré sa premenia aj vďaka energie na dostatočnú silu zmeniť okolnosti tak ako si to žiadateľ  teda vy sámi prajete.

 Dvôležitá poznámka : Je nesmierne podstatné,aby sa použitie magie udržalo v tajnosti.Dvôvodom je to,že ľudia sme rôzny a mali by sme pochopiť aj negatývne myšlienky tých,ktorý o tom vedia a svojóu energiou narušia celkový priebeh porobenia.Akékoľvek pochybnosti vnesené do porobenia oslabujú účinnosť a tým sa môže čas dosiahnutia cieľa predĺžiť alebo porobenie stratí svoju moc.

 

Musíme si však uvedomyť,že pri použití mágie,alebo ak chcete bosoráctva nejde o hru,ale o niečo čo tu bolo pred nami.Uvedomiť si,že používame silu a tá ovláda a manipuluje nielen s okolnosťami ale i naším okolím-teda ľuďmi okolo nás.Preto si musíme sami určiť priority tak aby bolo všetko podľa naších predstáv.

       

 

 

 

Samozrejme podstupila som malé zmeny v čarovaní veci riešim predovšetkým na ďiaľku a v prudení energie v spojitosti s použitím obety,sviečok a spolupráce s osobou ktorá čarovanie potrebuje dokažem mnoho veci,okolnosti teda lásku zmariť,prinavrátiť alebo upevniť.Celá tato spoločna práca s energiou je sice finančne náročná ale želaný efekt alebo dosiahnutie cieľa je  jednoduchšie a rýchlejšie.Funguje to na princípe správnom smerovaní energie a je nutné aby si osoba verila a nepodliehala nedvovere nakoľko si danu energiu odoberá percentuálne.Ak si vlastnými pochybnosťami a nedvoverou dáte percenta dole vysledný efekt nieje až taký silný alebo vysledok nebude podľa vášho priania.Preto základ takéhoto riešenia vášho životného problému je nutne podporiť vašou silnou a pevnou vierou že cieľ je pre vás to jediné čo chcete a dosiahnete ho nech je cesta akákoľvek kľukatá a trnistá.Dnes je to o tom ak mate dostatok financii lebo tieto zaležitosti su draha vec osobu energeticky silnuna čarovanie, ak si verite a poznate spravne použitie mágie je možne dosiahnuť hlavne lásku ktorú ste stratili a je nenavratne pre vas skončená.Čarovanie a mágiu využívali mnohy ľudia z naších dejín na dosiahnutie mnohých svojich tužob ktore sa nedali realne zrealizovať.Mágia a čarovanie tu bolo,je a bude vyberte si nato však osoby ktoré nehazarduju aby zarobili ale vedia čo činia a dosiahnete želaný výsledok a nie prazdnu peňaženku alebo ešte horšie negatývnu energiu posobiacu ako kliatba !!!

 

          Dnes a to sa nechcem nikoho dotknúť sa venuje mnoho ľudi práce s mágiou,energiou alebo čarovaniu.Sami si však neuvedomuju možné rizika,nielenže prichadzajú o svoje zdravie ale pomaly strácajú aj to čo predtým malo pevné základy,mnoho ľudí sa potom stáva porobenými.Je to aj taktika dnešných mágou nakoľko potom sa ľudia od nich stávajú závyslivejší a hlavne ďaléj platia nemalé finančné sumi. Porobenie sa vačšinou prejavuje tak, ze sa Vám prestane darit, finančne to ide s Vami dole kopcom. Máte rozne divne psychicke pocity. Vyhýbanie sa kontaktu s ľudmi, lebo je Vám neprijemny. Nervozita, niečo podobne ako depresia, ale vačšinou pri porobeni človek nema samovraz. myslienky, hoci by s tým z objektivnych dovodov najradšej skoncoval.

           

  sevalinka@gmail.com

 

Komentáre

Prehľad komentárov

uff

(Iren, 2. 8. 2013 20:31)

Mne tiež p.Sevalinka pomáhala ,či veľa ,alebo málo dovoľte mi otázku? Čo ste v živote dostali zdarma? Ako to môžte vôbec napísať.Koľko trápenia som prežila kým som našla túto osobu a drahé? To je tá posledná vec čo ma trápilo...A dnes som najšťastnejší človek len vďaka nej.Len tupci očakávajú niečo zadarmo ,lebo tie veci po ktorých túžime v živote stoja veľmi veľa....Niekto túži po aute ,dovolenke ,bývaní a to tiež chcete zdarma?

Stránka

(Hanka Cizmarova, 11. 7. 2013 13:45)

Nemohli by ste my niekdo poradit kde sa dá naozaj naučitmágiu.

moja skúsenosť

(Aďka, 21. 12. 2011 11:45)

Čakala som dlhší čas ,kým mi p.Sevalinka pomohla.Bolo to drahé ,ale konečne sú moje túžby realne.Píšem to z vlastnéj skúsenosti a tý predchadzajúci ma doslova okradli.Hanba im ...dávajte si pozor ,ak chce niekto len vaše peniaze tak vás hneď budú lákať a sľubovať všetko!.P.Sevalinka je môj anjel a vybrala som si ju len preto ,že ma surovo odmietla.To ból signál ,že jéj o moje peniaze nejde.Otravovala som a oplatilo sa ,patrí jej moje Veľké ďakujem.Tak moja skúsenosť...

Re: moja skúsenosť

(martinicka, 14. 10. 2012 16:06)

co moze byt na nejakych takych praktikach drahe????to mi povedzte vela takzvanych vestcov ma uz podviedlo....a ked niekto robi naozaj pozitivnu a dobru magiu nemal by za to zobrat ani korunu

Re: Re: moja skúsenosť

(skusenost, 28. 12. 2012 12:33)

presne..velice vypisuju,ze je to ich poslanie maju pomahat a neviem co..a beru za to nenormalne peniaze..za cokoladu by nepohli ani prstom,mozte mat aj neviem ake trapenie..a este sa s Vami budu bavit akoze ste odpad..

Re: Re: Re: moja skúsenosť

(Hanka Cizmarova, 11. 7. 2013 13:35)

Máš úplnú pravdu.Môj názor na nich je takýto...sú to úplný blbci a tí jejich stránky stoja za prd.

Porobenie

(Jana, 20. 6. 2013 8:43)

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či by ste vedeli porobiť môjmu priateľovi aby sa ku mne vrátil späť .

www.skola-magie.cz

(Kristýna, 4. 5. 2013 18:15)

Ahoj ja vám môžem odporučiť tento web www.skola-magie.cz som u nich v škole mágie, majú jej online a je supr, majú aj kurzy mágie online a eshop s kúzlami a naučí ťa aj vytvoriť si vlastný bytosť

ako mam pocarovat priatela aby lubil len mna a nie laj jeho byvalu zenu

(monika zemanova, 4. 12. 2012 15:06)

poradte mi prosim ako mam priatela ktoreho nesmierne milujem pocarovat aby lubil len mna

ako mam pocarovat priatela aby lubil len mna a nie laj jeho byvalu zenu

(monika zemanova, 4. 12. 2012 15:05)

poradte mi prosim ako mam priatela ktoreho nesmierne milujem pocarovat aby lubil len mna

porobenie

(jozef, 10. 9. 2012 20:26)

dobry den p.Sevalinka,pisal som vam mail, urcite toho mate vela, neda sa s vami aj inac skontaktovat, napr. skype alebo osobne? dakujem

moooooc

(martina, 24. 6. 2012 16:03)

Dobrý deň, p.Sevalinka
chcela by som vas velmi pekne poprosiť o ranu. S manželom sme kratko zobraty cca 9mes. a mame krizu lebo nam to nefunguje v posteli a velmi tuzime po babatku to sme chceli hlavne ale nedera si nam a neviem co uz so sebou. ja viem že je to beh na dlhe trate ale presto vas prosim o radu

pierka

(vilo, 8. 6. 2012 22:17)

ahoj,pravidelne dostavam obalku s dvomi pierkami,ciernym a zelenym,co to tak znamena?

Ja

(Patricia , 6. 6. 2012 23:53)

Prosim newiete mi pomoct ????? ak zaspim snivaju sa mi veci ktore sa stanu aj naozaj..... Preto ked sa stanu si uvedomujem akokeby som ich už prežila nechapem to mam 15 rokov odpište my prosim rychlo Dakujem

porobenie?

(tereza, 13. 4. 2012 10:06)

Pani Sevalinka, veľmi prosím o radu. Môj muž sa pred polrokom úplne zmenil. Našiel si známosť. Je to pani, ktorá ho zrejme počarovala. Ale má vlastnosti ktoré on vždy odsudzoval. On stratil všetky svoje hodnoty, nemá záujem o prácu, ktorú má rád. Nemá záujem o rodinu, ktorá bola u neho vždy na prvom mieste. A hlavne nemá záujem o mňa, čo ma vždy zbožňoval a miloval. Teraz o mne hovorí že som najhoršou ženou na svete. Už sa aj odsťahoval k spomínanej žene. Možno sa naozaj ľúbia. Len sa bojím o neho, aby sa tam neutrápil. Prosím odpíšte mi na email: terkak@zoznam.sk

brat

(marka, 4. 2. 2012 19:09)

Prosim vas pomozte moj brat si nasiel 18 rocnu dievcinu roz dietatom.Ona co povie on urobi.Zakazuje sa stretavat s rodinou ,stale od neho pyta peniaze, bije ho aj so svojim dietatom sa mu vyhraza.Ze ked niekam bez nej pojde tak si ona nieco urobi alebo dietatu.On je stale tycho a on sa s toho smeje.Rodicia uz nevedia co maju robit.Chcela by som vediet ci ma porobene a jak dalej, prosim odpiste na tento e-mail:www.kika19788@azet .sk
DAKUJEM

brat

(maria, 4. 2. 2012 19:05)

Prosim vas pomozte moj brat si nasiel 18 rocnu dievcinu roz dietatom.Ona co povie on urobi.Zakazuje sa stretavat s rodinou ,stale od neho pyta peniaze, bije ho aj so svojim dietatom sa mu vyhraza.Ze ked niekam bez nej pojde tak si ona nieco urobi alebo dietatu.On je stale tycho a on sa s toho smeje.Rodicia uz nevedia co maju robit.Chcela by som vediet ci ma porobene a jak dalej, prosim odpiste na tento e-mail:www.kika1978@azet .sk
DAKUJEM

MARIKA

(MARIKA, 22. 1. 2012 17:04)

CHCELA BI SOM VEDIET CI MAM MUZA PLEKLADEHO

porobenie

(darinka, 22. 1. 2012 12:47)

ahojt chcem pomoc mama priatela achcem ab nas vastak bol viac laski plni pomoze te mi prosim

Porobenie

(Iveta, 19. 1. 2012 15:26)

Dobri den ako si mam spet priputat priatela lebo nas nechal aj s malou a nasiel s inu on nam povedal ze ju neluby ale vypisuje jej sms neviem ci ma.porobene alebo ale.ja dy som mu chcela porobyt aby uz za inou nesiel ale aby bol len moj dakujem vam vppred. Vasu odpoved budem cakat na mojej meilovej adrese didi414@azet.sk dakujem