Choď na obsah Choď na menu
 


Očista

Dlho som premýšľala či napísať ,alebo nenapísať tento článok. V podstate má každý svoj vlastný úsudok a každý z nás je strojcom svojho života. Každé naše rozhodnutie ,každý náš počin nám prináša do života situácie ktoré sú šťastne alebo nešťastné.Rozhodnutie napísať ,prišlo vtedy ,keď mi napísala táto pani zo svojim problémom. Asi týmto článkom mnohých nepoteším ,ale toto je môj pohľad - niekoho kto vie čo robí a robí to veľmi dlho. Krutá pravda milý ľudia...Len s profesionálneho hľadiska nebudem menovať veštcov a veštkyne ,ktoré uboleným dušiam spôsobili ešte viac bolesti a trápenia.

Pani Sevalinka mám veľký problém a boľavú dušu...vďaka ľudskej zlobe, vďaka jednej veštkyni ,zažívam peklo. Trvalo to 7 mesiacov...a mysliac si, že z problémov ma dostane  som sa jej zverila do rúk...manželstvo sa mi rozpadávalo už predtým, ale našla som si spriaznenú dušu. Milujúceho muža, no háčik bol v tom, že aj on je ženatý...všetko však bolo relatívne dobré, len stále tam neboli doriešené naše polovičky....a tak..veštica začala konať. Údajne som mala porobené. Na chvíľu sa veci zlepšili, no po nejakých 6 týždňoch sa všetko otočilo ,všetko bolo naopak ,môj vzťah sa začal rozpadávať, v práci sa mi prestalo dariť , deti začali chorľavieť a ja mám veľké dlhy na krku. Všetko sa začalo kaziť ,tak veštica  ma chcela očistiť ,ale nemala som ďalších 850 eur....neviem, čo sa stalo, ale zrazu sa na mňa priateľ  nahneval ,vynadal mi a tým to začalo padať, všetko sa pominulo. Manžel má priateľku je šťastný a ja...nešťastná. Nechápem...neviem sa zmieriť s tým, že mi milovaný nevolá, nedvíha ,môj vnútorný stav je zlý...bola som aj za kňazom..pomodlil sa..chvíľu mi bolo dobre, ale o pár dní znova...bolesť, smútok...Pomôžte ako môžete!!!

 

Môj názor:

Takže ja osobne rozoberiem všetko po poriadku a od začiatku...Rozchody ,strata domova ,strata partnera či práce ,strata financií  ,prekonané obdobia neopätovanej lásky ,alebo prekonanie ťažkej choroby sú veľmi zlé obdobia v živote každého človeka ,ten kto to neprežil nepochopí aké zaťažujúce môžu byť tieto životné zlomy. Vtedy strácame silu i vieru v budúcnosť ktorá naberá desivé šedé a čierne farby...Predstavte si že sa stretávate s ľuďmi ktorý vám neveria ,neprajú nič dobré a okolo vás je len to zlé čo s každej strany útočí ,o takých ľudí nemá  nikto z nás núdzu. Zamyslite sa nad tým ,ako s týmto všetkým môžete byť šťastný ,byť veselý a žiť svoj život s úsmevom na perách - asi to nepôjde.Každá zlá okolnosť je negativita vo vás ,vo vašom vnútri a mení sa na závažie ktoré vás ťaží z vnútra a ťahá k zemi. Tý ktorý sa v týchto slovách našli to vnútorne cítia rovnako!  Sledovala som televízny program ,kde pani veštica očisťovala volajúcich a hovorila im aby si každý večer zapálili doma čiernu sviečku ,ktorá má spútať negatívne energie z ich tela ,ich života a ich prostredia kde pôsobia. Veď im chcela len pomôcť ...žiaľ opak je pravdou ....Popremýšľajte čo vo vás evokuje farba sviečky ,čo predstavuje a ako na vás vplýva tá čierna farba. Ja som sa zamyslela v tom momente ,ako môžu byť ľudia tak nevedomí ,ako môžu takto hazardovať zo svojou energiu. Ako môžu dávať dátumy narodenia svojich blízkych  a čo za sviňu ,keď im to radí ,aby mali ešte biednejší a utrápenejší život než tomu bolo doteraz.

Každý prechádzame obdobiami kedy strácame veci ,ľudí na ktorých nám záleží ,strácame istoty ,prestaneme si veriť. Ťažké obdobia ,ťažké rozhodnutia ,rozchody alebo zmeny v živote ,ktoré sa  len ťažko predýchavaju. Toto všetko ako aj tieto nazvem ich bezsenne noci a trápenia v nás zanechávajú negatívne energie... Niektoré rany čas nezahojí preto že sú príliš hlboké a nehoja sa!!! Kto z nás rany nemá ,alebo ich sám nespôsobil ?!

 Ak ste raz nalomený ťažko sa len tak zocelíte ,ak si zlomíte nohu tiež sa vám nebude dať smelo vykračovať vpred...Situácie  ,ktoré nás oberajú nie len o životnú silu ,chuť do života .ale aj energiu a keď sme trosky obraciame sa v nádeji na ľudí ktorý nám majú pomôcť. V dnešnej dobe je veštcov a veštíc neúrekom. Poznáte to keď potrebujete pomôcť v láske ,práci alebo živote samotnom a máte ťažkosti tak v nádeji ste schopný podľahnúť ich klamu a zahrabete sa do ešte väčších ťažkosti... Je to ako s úvermi. Príklad za všetko... Potrebujete si požičať oslovíte dostupne banky ,nebankovky a zahrabete sa do situácie kedy stojíte po krk v bahne a neviete čo s tým. Na krku straty a exekúcie nič nezostáva len tak bez doriešenia ,všetko spustené sa musí doriešiť  a keď to chytíte za nesprávny koniec dopadnete tvrdo na hubu. Prídete o všetko. V magií je to o to horšie a strata financií je to najmenšie zlo ,čo sa stane keď sa zahráte s niečím ,alebo zveríte do rúk niekoho kto nevie prečo a čo koná. V konečnom dôsledku si zlý výber veštca a všetko ním spôsobené odnesiete na ramenách len vy sami!

 

V čom vidím problém

Negatívne energie sú pre nás veľkým problémom. Pokiaľ je naše telo a psychika zdravé, vieme sa s nimi vysporiadať je to rovnaké ako imunitný systém. Ak ho máte oslabený choroba sa na vás rýchlejšie nalepí . Prilepia sa na oslabený orgán a „dusia“ ho. Človek sa prestáva cítiť dobre a chradne, pričom lekári nevedia zistiť príčinu ,všetky výsledky sú v norme. Človek sa trápi ďalej a po niekoľkých mesiacoch, zriedkavo rokoch sa v jeho organizme prejaví ťažké poškodenie ,ktorému sa dalo zabrániť včasným odstránením negatívnej energie. Prekonali ste ťažkú chorobu a bojíte sa že sa vám vráti? Veľa krát sa stáva, že je v rodine ochorenie „dedičné“  napr. poškodenie kĺbov, onkologické ochorenia, psychické poruchy ,srdcové vady a pod. Ak sa na to pozrieme z energetického hľadiska, ide o zdedenie negatívnej energie od blízkej osoby.

Občas môžu nastať prípady, keď ste sa presťahovali do domu kde sa relatívne dobrý život zmení  k horšiemu ,alebo ste z nejakého priestoru jednoducho nemali dobrý pocit. Je to kvôli pretrvávajúcej negatívnej energie ,ktorá nám môže odčerpávať tú našu.

Stretávate ľudí s ktorými keď ste v kontakte nastane vo vašom vnútri zmena ,nevoľnosť ,únava ,bolesť ...? Hľadáte spriaznenú dušu ale stretávate len sklamania?

Klasicky prípad u väčšiny je žiaľ LÁSKA:  Prešli ste si láskou ktorá vám viac vzala než dala? Doráňala vás ,neopätovala to čo ste jej ponúkali vy?  Bojíte sa nového začiatku?Napísala mi po roku pani ,ktorá mala v láske stále rovnaký problém ,zaľúbila sa do ženatého muža. Neriešim morálne zásady áno či nie ,ale zamyslela som sa nad tým ,koľko dní počas toho roka trpela ,koľko dní len tak preplakala a obetovala čas svojho života niekomu koho ľúbila. Nastal rozchod a ona s depresiami riešila čo ďalej ...ako žiť ako to predýchať...

A posledným príkladom je môj pohľad na šance a zmeny v živote. Predstavte si že chcete udržať v dlani vodu ,ak však máte pocit že vám v živote  všetko akoby pretekalo pomedzi prsty?...Čítajte  ďalej.

 Popremýšľajte či nie je vhodné konečne upratať ten bordel čo nosíte v sebe ...vo svojom vnútri!  Čo všetko ťažké ste museli prekonať vo svojom živote a s čím sa vyrovnávate práve teraz ...čo vo vás zanechalo tie vaše negatívne energie.  Už ste stratili ,alebo práve teraz strácate??? Ak sa ráno zobudíte a ste zo všetkého unavení a depresívni ,bolí vás celé telo a nechápete prečo...býva to často prejav nalepenej negatívnej energie.Nech v živote riešite akúkoľvek situáciu ,alebo zlom potrebujete očistu tela i ducha aj biblia to popisuje a tiež tam ide o odriekanie teda obetu. Predstavte si ,že sa mesiac neumyjete. Pritom si každý deň dáte čisté oblečenie a  budete chodiť do práce medzi ľudí. Sem tam zmoknete ,spotíte sa atď... ako budete pôsobiť na svoje okolie po mesiaci??? Predstavte si ,že do vášho bytu 3X4 metra príde každý deň niekoľko ľudí na návštevu a zanechá vo vnútri len malú zápalkovú krabičku. Ako váš byt bude vyzerať po jednom roku???

 

Chcem to no nemám na to

 Ľudia sa zamerajú na výslednú sumu ,ale ak sa opäť zamyslíte ,pochopíte že každý mesiac miniete na rôzne maličkosti ktoré viac menej ani nepotrebujete. Ďalšou vecou je ,že hľadáte pomoc u niekoho kto to urobí lacnejšie alebo zdarma...  Ale čo ste v živote dostali zdarma! Čo ste dostali len tak bez snaženia ,bez práce či námahy. Aký máte názor na čínske botasky a značkové...tie  drahšie sú asi vhodnejšie že...nohy netrpia a zároveň je to pohodlnejšie a majú hlavne dlhšiu výdrž. Čo je teda v skutočnosti drahé a čo lacné... Za čo sa v skutočnosti oplatí zaplatiť a čo stojí za vyššiu investíciu. Nechcete byť slobodný ,byť čistý ,byť bez záťaže a voľne sa rozbehnúť do života ,kde máte nové možnosti a nadýchnete sa s plných pľúc čerstvého vzduchu? Čo chcete naozaj v živote pre seba a pre svojich najbližších??? Pálenie sviečok bez obety bez straty je niečo ako oprať prádlo bez pracieho prostriedku ....Upratovať byt len s čistou vodou...Sú rôzne spôsoby ktoré sa vám ponúkajú ,očista soľou ,očista ohňom ,meditácie  a viera v seba samých... hlúposti... Je to ako ibalgín na bolesť zubov... Síce to na určitý čas stiahne bolesť ,ale celkový problém to vôbec nerieši. Nakoniec je nutné zájsť predsa len k zubárovi.... Napísala mi pani ktorá podstúpila očistu u "dobrej veštici" ,ale kvalita jej života sa nezmenila. Chvíľu to bolo v poriadku mala pocit že sa to v jej živote mení k lepšiemu ,ale za par mesiacov sa jej všetko zhoršilo a zrútilo ako domček s kariet. Oznámili jej že opäť na ňu začali pôsobiť ľudia ktorý jej neprajú a majú záujem ju zničiť...Ďalšie  platenie ,ďalšie komplikácie a zdieranie... V tomto smere pôsobí priveľa laikov a podvodníkov ,ktorý myslia na iné než očistiť vás od vašich negatívnych energii !!!... Môj názor je že peniaze si zarobíte v živote o ne človek príde viac krát a rôznými spôsobmi  ,stane sa. Ale strata financií je to najmenšie zlo čo vás môže trápiť. Viete si predstaviť ako vám laicky prístup pomieša energie a život? Viete aké to môže mať následky pre vás a pre váš ďalší život??? Neplaťte za šmejdy ,tie dlho nevydržia a nakoniec aj tak budete mat len...Nehazardujte zo svojou energiou ,veď keď ste chorý na oči nezájdete predsa ku gynekologovi?   Alebo áno? Investujte do poriadnej očisty veď to robíte len pre seba samých,keď vám tečie voda do topánok tiež si kúpite nové!!! Nechcete sa aj vy očistiť od bordelu ktorý nosíte všade zo sebou?

Život máte len jeden prečo v ňom máte preskakovať prekážky a trápiť sa ?...

Nenapíšem že očista vám zaručí šťastný a bezstarostný život ,ani to že sa stanete zo dna na deň milonárom. Napíšem že budete vnútorne slobodný a ráno vstanete do nového dňa spokojný s úsmevom na perách a novými plánmi čo budete robiť. Poznáte pocit keď po úmornom horúcom dni prídete domov a vojdete do sprchy? O tomto pocite hovorím... Stretnete ľudí ktorý vám prinesú do života niečo nové. Zmeníte to čo sa dá k lepšiemu ,alebo ukončíte všetko čo vás vnútorne ničí a trápi -toho sa zbavíte. Chcete mať lásku a pritom stále máte v sebe desivú minulosť. Chcete sa mať dobre a viesť spokojný život. Poznám prípady  ľudí čo sa presťahovali dúfajúc že začnú znovu a inak než predtým....Nie skončili aj tam rovnako lebo magneticky prisťahovali všetko k sebe presne tak ako predtým. Zmenili sa len ľudia a miesto ,koniec bol rovnaký .... Chcete novy začiatok? Slobodu?

 

Obeta...

Obetovanie je niečo čoho sa vzdáte ,aby ste získali slobodu ducha tela a tým aj našli nove realizácie a možnosti ,novú lásku ,novú prácu ,nové a šťastne okamihy ,ktoré vám opäť vrátia zmysel a radosť do života... Vypadnúť z bludného kolobehu  do ktorého ste upadli... Ako by ste tento pocit vydražili vy?... ako by ste ho finančne ohodnotili...Koľko stojí podľa vás šťastný život? Zamyslite sa nad človekom ktorý trpí na onkologický problém a vie že jeho šance sú mizivé... Koľko by on zaplatil a čo by dal za to ,aby sa toho zbavil? Čím by sa vnútorne zaťažoval a čo obetoval ...

Uvažovali ste prečo sú niektorý ľudia spokojný ,prečo bez snaženia dosahujú v živote všetko a darí sa im? Prečo to nemôžete mať aj vy? Ak ste sa dostali v čítaní až sem viem určite že danú očistu skutočne potrebujete!!!Pýtate sa prečo teda oni majú a vy nemáte šťastie? Prečo sa vám nedarí a prečo prichádzate v živote o všetko? Prečo sa trápite a čoho sa dotknete tak to sa vám rozpadá?

Nuž preto ,že vy ste vnútorne citlivejší ,preto že vnímate viac svoje emocionálne telo a viac si pripúšťate v živote to zle čo sa vám stalo. Možno preto že máte stále chuť pomôcť a dobrota  sa dnes nevypláca ...ale trestá ,možno ste príliš verili niekomu alebo niečomu čo vás sklamalo a opäť môže sklamať. Preto že ste  tý nešťastnejší na ktorých sa smola nalepí. Preto je práve pre vás určený tento článok.

 

Zrkadlová ochrana:

Čítala som príspevok jedného veštca ,ktorý napísal že nič také neexistuje...

Zrkadlová ochrana je najvyššia forma ochrany energie tela i duše. Teda určitý obal ,ktorý chráni prieniku zlých energií k vám ,ale prepúšťa tie dobré. Je jasné že sa v živote aj s ochranou sklamete ,niečo sa vám určite pokazí ,alebo sa budete naďalej stretávať aj s negatívnymi alebo neprajnými ľuďmi. Ide však o to ,ako sa s tým vaše vnútro a energia duše vysporiada...je to ako očkovanie pred chrípkou...Zamyslite sa... Prečo si po kúpaní nanášate na telo krém? Prečo keď máte vysušené ruky ,tak si ich ponatierate? Prečo majú svätý okolo hlavy svätožiaru ,alebo prečo dávate potraviny do sáčku a následne do chladničky... Prečo učenie kabaly ,aura ,čakry ,mantry sú obkolesene kruhom. Čo teda zobrazuje tento kruh ak nie symbol obalu a ochrany. Keď prší a rozprestriete si nad hlavou dáždnik nemal by vás ochrániť pred zmoknutím? Nezabráni vám to určite byť úplne suchý ,ale predsa len ochráni podstatnú časť pred dažďom. Realita? Klam? Určite si z mojich príkladov urobíte úsudok vy sami...

Prajem každému koho som týmto článkom oslovila, aby ste neboli len lístím poletujúcim vo vetre ,ale ľuďmi ktorý si svoj smer vedia nájsť. Prajem veľa duševnej pohody a slobody nech sa vám otvárajú nové cesty a nestavajú kamenné steny v ceste vášho života. Veľa pozitívnej energie do života vám praje veštica Sevalinka.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Dotaz

(Monika, 12. 2. 2018 10:23)

...čo obnáša očista od zlej energie a tá zrkadlová ochrana , ktorú ste spomenuli vo svojom článku, aké rituály sú účinné podľa Vás a koľko to stojí u Vás?

,,,

(Marta, 29. 8. 2016 10:19)

Čitala som Váš nazor, ale ako mam vedieť ktory veštec je ten ktory my pomože .

Re: ,,,

(SEVALINKA, 30. 8. 2016 17:30)

Vy hladate zdarma riesenie ale ked umierate od hladu a pojdete do obchodu a zjete tam rozok zdarma co vam povedia a co s vami spravia...hrozne alesnivat mozte dalej to je zdarma...

Akcia

(SEVALINKA, 25. 8. 2016 17:27)

Dobrý deň všetkým.Od stredy 31.8 je veštenie , poradenstvo za bezkonkurenčnú cenu na Sk .Túto akciu je možné využiť len jeden mesiac.Je nutné dodržať jednoduchý postup ,tak ako to bolo minulý rok .Presné info na sevalinka@gmail.com.Prajem pekný a vydarený dník

rozosielany email klientom

(SEVALINKA, 12. 7. 2016 10:20)

Dobrý deň.Prepáčte vopred sa Vám ospravedlňujem v prípade, že vás môj email bude obťažovať.Pred časom ste ma kontaktovali zo záujmom vyriešiť problém, ktorý ste mali vo svojom živote.Zvyknem priebežne informovať ľudí o prípadných akciách ktoré vzniknú lacnejším nákupom potrebných surovín vhodných na vytvorenie rituálov.V prípade že ste svoj problém neporiešili k vašej spokojnosti, alebo ťažkosti naďalej pretrvávajú a mali ste u mňa zhodnotenie stavu, chcem vás týmto informovať, že daný rituál je možné vykonať za polovičnú cenu z daného zhodnotenia.Ak sa náhodou daný problém vo vašom živote vyriešil, považujte tento email za bezpredmetný.Prajem pekný deň a veľa pozitívnej energie do života.Veštica Sevalinka Prípadný kontakt sevalinka@gmail.com

Re: rozosielany email klientom

(SEVALINKA, 12. 7. 2016 10:21)

V pripade ze mate tazkosti ozvite sa pekny den

pomoc

(Slavka 6.8.1968, 29. 11. 2014 9:30)

Ako sa môžeme skontaktovať prosím? Cítim že ste človek ktorý mi dokáže pomôcť......

Re: pomoc

(sevalinka, 16. 12. 2014 17:35)

Jediny kontakt je sevalinka@gmail.com pozitivny vecer prajem

Re: Re: pomoc

(Zuzana, 28. 1. 2016 14:04)

Dekuji

veľké peniaze

(Peter, 26. 1. 2015 19:30)

To, čo píšete, pani Sevalinka, nemusí byť vždy pravda. Nie vždy všetko, čo stojí veľa peňazí, je aj kvalitné. Aj to je relatívne. Očisťovať mágiou je nezmysel. Mne jeden kňaz pomohol za minútu viac ako všetci veštci dohromady a nezobral odo mňa ani korunu. Ak nemáte vieru, tak za kňazom radšej ani nechoďte.

...

(gulka, 10. 11. 2014 8:24)

Prajem pekný deň. Ja si osobne myslím, že človek by sa na všetko mal pozerať aj očami protistrany a naučiť sa pochopiť všetko aj druhými očami. Zvyčajne sme citlivý len na to čo sa deje nám a nepozeráme na druhého (nevieme alebo nechceme ho precítiť). Ale mali by sme sa o to snažiť. Všetko by sa nám zdalo byť jednoduchšie a hneď ba sme našli aj riešenie na náš bôl. Ľudia chcú mať toho až príliš, aby boli šťastní, ale šťastie nie je o hmotných ststkoch ale o pokoji na duši a to si nekúpime. Ten pokoj si musíme nájsť ... Čo sa týka veštenia, nie som proti. Možno to niekomu aj pomôže, ale treba začať od seba a nie od veštíc alebo sa spoliehať na niekoho, že nám všetko vyrieši ... to by bolo príliš jednoduché. V živote sa treba stále niečo učiť a bojovať, ale nie sebecky!

Re: ...

(sevalinka, 10. 11. 2014 9:14)

Napisala ste to velmi pekne a vystizne...Dovolim si vsak odporovat a to tym ze kazdy sa snazit moze ,ale ak raz budete mat vnutro spinave od okolnosti a ludskej zloby verit si mozete ...Ale scenar sa vzdy zopakuje a pred tym neujde ani jeden pozitivne zmyslajuci clovek.Kazdy sme magnetom a kazdeho tesi nieco ine ,tak ako ho aj pritahuje a odpudzuje.Doma tiez ked vleziete do vani nebudete mysliet na to ze budete cista ak nepouzijete ziady sprchac atd...Cely clanok je napisany pre to ze nie ze clovek ma svoje ciele a dosiahne ich ale ze su ludia naivny a naletia tym ktory len tak zapalenim sviecky ,zvonkohrou alebo spalovanim blbosti dosiahnu ocistu.Viete preco farar pri krste pouziva svätenu vodu???Ale v mnohom z vasho komentu plne sulasim.Pekny den

nechápem

(Peter, 9. 11. 2014 8:17)

Čítam si to dookola, ale nechápem čo tým radíte? Ako pomôžete?

Re: nechápem

(sevalinka, 9. 11. 2014 12:00)

odpoviem vam takto:Ak ste v zivote spokojny a nie ste blokovany osobne vam nepomozem v nicom a som stastna ze ste v tomto svete asi ako malo kto vnutorne uvolneny...Pekny a pozitivny den prajem

dakujem za vase slova...

(Janulik, 8. 11. 2014 19:27)

Trefne ste to napisala ja potrebujem najst slobodu po tazkom období v zivote.Dufam ze mi dokazete p.Sevalinka pomoct...

prosím o pomoc

(Mirka, 8. 11. 2014 12:54)

Úžasný článok! Pre mňa neuveriteľne načasovaný! Akoby ste písali o mne, o situácii, v ktorej som sa práve ocitla... naozaj veľmi výstižné, presne opísané pocity, situácia... vďaka za vaše slová! Ako vás skontaktujem aby som si u vás tú očistu dopriala? Ďakujem

Re: prosím o pomoc

(sevalinka, 8. 11. 2014 15:10)

Dakujem za uznanie...pouzite sevalinka@gmail.com pekny a pozitivny den prajem