Choď na obsah Choď na menu
 


Urieknutie porobenie kliatby alebo ak chcete bosoráctvo

12. 10. 2010

Obrázok   

Urieknutie,porobenie,kliatby alebo ak chcete bosoráctvo…

 

 Všetky tieto temné praktiky môžeme súhrnne vyjadriť jedným slovom: prekliatie …je pokus spôsobiť blížnemu telesné a hmotné zlo pomocou slova,pohľadu alebo zaslaním zléj energie v určitu hodinu a pomocou magického obradu (niekedy postači vec od majiteľa ,inokedy jeho foto, alebo stačí len vizualizačne si dotyčnú osobu predstavyť ),ten  kto používa rôzne tajuplné praktiky, ktoré sú neprirodzene svojou povahou nespôsobilé, aby sa nimi dosiahol zamýšľaný cieľ v realnom v živote. Pretože tieto praktiky nemôžu dosiahnuť cieľ samy osebe, pomoc sa očakáva nie od prirodzených prostriedkov ale od mágie.

  Zlorečením-prešomraním. Ak niekto praje druhému zlo, či je to v zavisti,šomraní alebo žiarlivosti,posúva svoju vytvorenú energiu smerom k danej osobe  aby dotyčnému človekovi uškodil. Ak ten, kto zlorečí, je v príbuzenskom vzťahu s tým, komu zlorečenie adresuje,účinok kliatby je omnoho horší. Napríklad, rodičia svojim deťom alebo starí rodičia vnúčatám či brat sestre...

  Urieknutie. Alebo aj prekliatie pohľadom,uhranutie alebo ľudovo zočí. Určite poznáte ľudové praktiky pri narodení dieťaťa.Dieťa každý obdivuje a berie na ruky,Následkom toho su mrzutosť,nespavosť a neutíchajúci plač.Už naši predkovia použivali červenú stužku aby novorodencou dokazali ochraniť pred jedincami ktorý toto zočí alebo uhranutie pohľadom spôsobia vedome alebo nevedome.Vám ako dospelým už červená stužka nepomôže! Určite sami dobre poznaté ak sa na vás niekto uprene pozerá pri jedle dobre vám s jedla nebude! Zaslana negacia energie je výsledkom že si na pomoc proti bolesti hlavy či zvierania žaludka a nevolnosti,triaške buď zoberiete neake málo učinne lieky alebo do pohára s vodou odpaľujete zápalky,umyjete sa...  čo pomôže overene.

  Prekliatie. Je to najpoužívanejší prostriedok, pomocou ktorého sa na niekoho uvrhne kliatba. Na uskutočnenie sa používajú určité predmety. Tie sú zhotovené zo zvláštnych materiálov, ktoré majú častokrát symbolický význam. Prekliaty predmet slúži ako viditeľné znamenie úmyslu škodiť a zároveň je prostriedkom, ktorý sa odovzdáva „do moci zléj energie  ktorá sa k človeku dostane nech je kdekoľvek, alebo sa prekliaty predmet umiestni niekde do jeho bytu, blízkosti domova alebo zakope na cintoríne.

Druhý spôsob je preklínať predmety, ktoré patria človekovi, ktorému sa chce uškodiť (jeho fotografie, šaty, veci) alebo preklínať predmety, ktoré ho predstavujú: figúrky, bábiky. Známe je prepichovanie figuríny znázorňujúcu obeť z magických rituálov voodoo.Cieľ prekliatia býva rozmanitý. Niekedy je to snaha rozbiť priateľské vzťahy alebo manželstvo. Inokedy slúži na vyvolanie zdravotných problémov alebo dokonca sa jeho prostredníctvom usiluje zničiť druhého človeka. Na vybavenie účtov slúžia ľuďom čarodejníci, ktorí pomocou mágie znemožnia človeka, alebo ho dokonca zničia, napríklad spôsobia, psychické,fyzické ale i materialne zničenie.

Možno, že tieto skutočnosti vyvolávajú vo Vás strach a pýtate sa: že mi teda niekto uškodiť, keď vyriekne na mňa kliatbu?“ Žiaľ ano zaslaná energia prúdi všade energia je niečo ako vzduch nevidíme ho,ale ak sa nadýchneme cítime ho ako nám naplní pľúca.Ja osobne svojím zakazníkom vždy radím aby si dali doplniť alebo prečistiť energiu je to odstranenie blokacií ,kedy nevieme ako ďaléj strácame nádej a sme bez radosti do života či stojíme na križovatke ciest a sami si nevieme vybrať preto sa točíme stale dookola.Alebo uvolnenie prípadneho zla ja si myslím že si to každy uvedomuje. Denno-denne  sa stretavame s množstvom ľudi a pímame ich energiu a teda i negacie preto treba prestať lamentovať nad stratou eur a riešiť nielen porobenie ,negacie ,kliatby ale ajprečistenie auryteda čakiera teda energií celkovo.Osobne si myslím že nikoho 50€ s biedy nevytrhne sice každy magik alebo veštec zaoberajuci sa problematikou ma ine sumy ale zato to stojí ty čo to vyskušali mi dajú za pravdu.Samozrejme ide o moj  osobný názor

Čo máme teda robiť, keď vieme, že niekto na nás uvalil kliatbu?

Ak nájdeme veci, ktoré súvisia s prekliatím treba ich pokropiť svätenou vodou a spáliť niekde vonku, aby sa popol alebo nehorľavé predmety mohli vyhodiť do rieky alebo ich odniesli pred kostol a zakopali ich v jeho blízkosti.Zlú energiu treba odstániť ale s tým si sami žiaľ  nepomôžete nato treba vyhľadať  človeka ktorý vám prečistí alebo vymení energiu je to podobne ako transfúzia krvi dany odber sa doplňa nanovo ale energia nieje krv a pritom obe sú rovnako dvôležité pre človeka.

 Čo je vlastne urieknutie,prekliatie,porobenie?

Urieknutie (porobenie, prekliatie, uhranutie, atď.) ja sama vnímam ako parazitné energetické prepojenie uriekajúceho s urieknutým.Kde urieknutý okamžite straca vo fyzickom,materialnom ale psychickom stave všetko na čom mu záleží.

 Čo sa deje s človekom pri urieknutí? Bolí ho niečo?

Prejavy urieknutia môžu byť veľmi pestré a podľa vonkajších prejavov niekedy ťažko identifikovateľné. Len málo kto vie, že bol urieknutý.Choroba,chudoba,strata veci,prace,zdravia,vzťahu i ľudí na ktorých mu zaležalo, všetko sa deje veľmi rýchlo.

 Dá sa urieknuť vedome aj nevedome ?

Veľmi zhruba povedané, 90% urieknutí sa udeje vedome a 10% nevedome.

Je to dôsledok toho, že si ľudia neuvedomujú silu svojich slóv a myšlienok? Čiže nevedia, že môžu nevedomky uškodiť.

 Existuje nejaká prevencia resp. ochrana proti urieknutiu?,

Proti ľudskej zlobe a hlúposti prevencie niet.Hneď po doplnení energie ,prečistenia aury a čakier by sa mali dať do 30 dní zrkadlovo chrániť.Ja sama odporúčam tento spôsob ochrany,pri jeho využití sa porobenie,kliatba či urieknutie k osobe viac nedostane a nemá na neho žiadny zničujúci vplyv.

 Čo robiť, keď si myslíme, že je osoba urieknutá, aby urieknutie prestalo účinkovať?

Najlepšie je vyhľadať pomoc niekoho, kto sa tomu venuje, kto vie, čo je nutné spraviť. Práca s urieknutím nie je ako piecť koláče, návod jednoducho nenájdeš a samému sa to nepodarí účinky vášho ,,LIEKU'' rýchlo vyprchajú.Takéto metódy sú "vylepšeniami" ľudí, ktorí s týmito vecami teda mágiou nemajú žiadne skúsenosti a jednoducho skúšajú všetko možné, čo by im mohlo pomôcť.A pritom si nevedomo ešte viac ubližujú! Ani sa tým ľudom nečudujem, že skúšajú všetko možné a nemožné. Jeden z najhorších pocitov aké sú je pocit bezmocnosti.

Tiež si uvedomte, že každé urieknutie,porobenie  je iné a preto vyžaduje aj individuálny prístup.

Tiež sa mi vyskytuje otázka, či urieknutie môže časom stratiť svoj účinok.

Tu sa dostávame do roviny špekulácií a ja nerada špekulujem. Keď za mnou príde človek, u ktorého mám podozrenie na urieknutie, nikdy  to s určitosťou nevyhlásim, kým nespravím diagnostiku.Dokonca je veľa takých prípadov, že sa urieknutie,porobenie,kliatba týka celého rodu a v takom prípade sa "dedí" niekoľko generácií.Toto sa mi zdá byť veľmi dôležité - v čom je princíp a sila takého urieknutia, keď sa môže "dediť" dokonca niekoľko generácií - a teda zdá sa, že bez vedomia potomkov?Ako sa to v ich životoch prejavuje? Ako vôbec môžu zistiť, že sú "dedične urieknuty,prekliaty" A čo sa s tým dá robiť ? Čo títo "urieknutím,porobením alebo kliatbou postihnuty" môžu urobiť, aby bola takáto šnúra prerušená? Rodové prekliatie má iste svoje identifikačné znaky - ako je možné presnejšie ho identifikovať?Aj tu ide o istú imunitu duše-energie-bez ďalšieho poznávania a práce s energiou to nepôjde.

Nuž, ak sa jedná o dedičné urieknutie, väčšinou sa dá časom vysledovať, že v rodine nie je niečo v poriadku. Ak sa jedná o choroby, v súčasnosti sa najčastejšie odvolávame na genetickú predispozíciu, no nie vždy sa jedná o prejavy, ktoré môžme takto ľahko oddôvodniť. Niekedy sa môže takéto urieknutie prejaviť veľkým množstvom nehôd, ktoré akoby sa tiež dedili a nakoniec aj "rovnaký" spôsob úmrtia môže nasvedčovať problému s urieknutím. Veľmi často býva dedičné prekliatie v rodovej línii (ľudovo po praslici alebo meči), takže sa dedí z matky na dcéru alebo z otca na syna. Na otázku, čo je možné robiť, som vám už odpovedala.Uvedomte si však že aj porobenie potrebuje čas nato aby sa prejavilo veľkou silou a dosiahlo želany alebo neželaný efekt.

 

Stáva sa, že keď si ľudia nevedia vysvetliť istú formu nezdaru, problémov alebo chorôb, ktoré sa v ich živote vyskytli, začnú hľadať ich príčinu v kliatbe, o ktorej sa domnievajú, že ju na nich niekto uvalil. Keďže to bežne nie je možné zistiť, obrátia sa s prosbou o radu na veštca. Ten im vo väčšine prípadov povie, že ich domnienka je správna. Buď sa spýta, či nemajú vo svojom živote niekoho, s kým dobre nevychádzajú.Ľudí z ich okolia, ktorý im vraj zo závisti a neprajnosti dali porobiť.V týchto ľuďoch sa samozrejme prebudí upodozrievanie, nenávisť, pomstychtivosť a hnev. Mnohý veštci sa im ponúknu, že im kliatbu odrobia“. Keď sa po nejakom čase dotyční vrátia a potvrdia, že niektoré problémy prestali a vyskytli sa nové, veštec im zahlási, že ľudia na jeho odrobenie zareagovali ďalším porobením, a že je potrebné celý rituál zopakovať. A tak sa stále viac zamotáva nezmyselný kolobeh, z ktorého je čím ďalej, tým ťažšie, sa vymaniť nieje to len neustále platenie za odrobenie či doplnenie energie  ale hlavne pre mnohých nikdy nekončiaci a hlavne výnosny biznis.Ľuďom neprezradia že existuje zrkadlová ochrana teda po dobití energie vytvoriť ochrannú clonu aby dobrú energiu mohli prímať a zlú blokovať a odrážať od seba ako zrkadlo odraža slnečné lúče.Však by potom dobre nezarobili!!!Prepáčte mi ale na nevedomosti,stachu a vašéj hlúposti sa najlepšie zarába preto si dávajte pozor koho požiadate o pomoc aby ste nešli z blata do kaluže.

 

 S pozdravom vaša Sevalinka

 

 

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Re: Ziadam o pomoc pre moju Maminu

(Anicka, 25. 4. 2012 5:48)

Nemam pocit,ze sa jedna o porobenie,skor o hriech z mynulosti za ktory nesie nasledky a neskor sa prenesie aj na vas,treba to zastavit.kontaktujte ma na t.c.0915148226

porobenie

(emka , 28. 1. 2012 15:25)

p.ALEX najdi si liecitela,,ktory bi ti pomohol,s tym nie su zarty.

porobenie

(emka , 28. 1. 2012 15:18)

69915

porobenie

(jolanka, 12. 1. 2012 7:03)

nikdy za 25 rokov spolocneho zivota sme sa s muzom nepohadali teraz mu porobila zena hned na prvy krat co ju videl co mam robit ?

Energia a vôbec

(Ema, 29. 11. 2011 19:07)

To, že človek dokáže robiť takéto svinstvá, samozrejme pomocou zlého som začala via vnímať po svadbe. Moja svokra bola tým známa a so mnou sa začali diať čudné veci, lebo som nechcená nevesta. Po rokoch boja proti mne a doslova ukladanina o zdravie a život však žijem.
Chcem len toľko, neverím na žiadnych veštcov, očisťovateľov a podobných praktikov. Mojím ochrancom
je Kristus, ktorý raz a navždy zvíťazil nad zlým, ktorý toto všetko spôsobuje aj keď som si veľa vytrpela a trpím, ale hlavne nepriať nikomu nič zlé a ako ja hovorím - nech každého súdi Boh. Verte, že takýto ľudia spôsobujúci zlo sú veľmi nešťastní.

porobenie , prekliate mňa a detí

(rata, 26. 11. 2011 11:05)

bolo mi povedané že mám taške porobené , nič sa mi nedari ,ani mojím deťom , kde mám nájsť pomoc . pomôžte!Ďakujem pekne......

Urieknutie

(irie, 17. 11. 2011 22:09)

prosím asi mám podobný problém, potrebujem surne pomoct, je to naozaj zle!

pomoc

(kayka22, 9. 11. 2011 13:07)

Dobrý ďeň mám jeden rodinny problém o ktorom rada by som sniekym poradila ako dalej moj mail kayka22@azet.sk ďakujem

neuspech v praci

( včielka Maja, 23. 10. 2011 10:51)

Dobry den.
Prosím, vedeli by ste mi pomôcť?
Mam pocit, ze moja nadriadená ma uriekla. Pred dvoma rokmi som bola úspešná na jednej podnikovej akcii, a odvtedy mam pocit, ze mi moja nadriadená závidí a nepraje. V práci sa mi prestalo dariť. Zdravotne som na tom dole vodou, som unavená, vyčerpaná, chorľavá, nespím... Dovtedy som prekypovala energiou. Skúšala som čistec, červenú mašľu, očistu čakier... Nič nepomáha. Neviem sa spod jej vplyvu vymaniť.
Vie mi niekto poradiť liečiteľa a pomôcť?

Kabbalah naramky

(Kabbalah, 12. 10. 2011 17:50)

http://www.facebook.com/pages/Kabbalah-n%C3%A1ramky-proti-urieknutiu/160524034036063

praca

(martin, 7. 9. 2011 15:45)

už niekoľko rokov pociťujem, že v práci nemôžem postúpiť ďalej, veci okolo mňa sa stále v istom smere komplikujú a dnes som dostal správu od mojich ochrancov prostredníctvom jedného dievčaťa, že by sa mohlo jednať práve o urieknutie alebo prekliatie, pretože sa to deje od istého času, ak mi vie niekto poradiť ozvi sa prosím na martin.kinder@seznam.cz

DCERA

(ALZBETA, 30. 8. 2011 22:03)

Ahoj, volam sa Alzbeta.Pisem k voli mojej dcere,toho casu zije v zahranici, vzdy ked pride domov na navstevu, ma stale zdravotne tazkosti, vzdy je to nieco ine, raz bolest ucha, zubov, pichanie v hrudniku, problem zo zaludkom,a podobne, Mam z toho zvlastny pocit, ako by jej niekto uskodil,je to dobre dievca a zaujimave,Rodinku ma peknu a manzela ktory ju miluje a ona je predsa len dajaka nestastna...stale ma va zavrate a akoby nizky tlak,,,lekaske vysetrenia vzdy ukazali ze je sdrava a nic jej nie je, uz je aj ona z toho nestastna, a citi sa ako hypochonder,prosim poradte kam sa mam obratit o pomoc.Moja mejlovka je a.svitka@azet.sk.Za radu budem moc vdacna...smutna mamina.mamina

Porobenie

(Dada, 18. 8. 2011 10:12)

Ahoj, ja mám skutočne pocit, že nám niekto porobil, celej mojej rodine. Kto mi môže pomôcť???

nedary sa nam ako rodine

(Lubomir, 3. 7. 2011 20:43)

vsetko je o peniazoch a aj moj problem.Pred par rokmy som zacal pracovat v zahranici a zacalo sa nam darit.Potom prisli smutne udalosti a zostal som doma.Pracu som mal ale vsetko islo dole vodou a nadalej ide.Mame sa velmi radi ako rodinka.Momentalne som znova v zahranici,ale ako si sa nam stale nedari vymanit s problemou.Dokazala by ste nam Pomoct.kontakt na mna je sajesa2@gmail.com Dakujem

ritualy

(sevalinka odpoveda, 5. 6. 2011 15:25)

V tejto sfere je viac strasti ako netreba .Dnes je to trendove vyhladat a dat niekomu nezelany darcek,ktory je na odstranovanie velmi zlozity a financne velmi narocny -realita!!!.Vam odporucam aby ste mi zaslali aktualne foto s dat nar.na moj email sevalinka@gmail.com.Pozriet a poradit vam mozem ale prislubit pomoc zial dopredu nemozem.Mam toho vela a zial casu malo aby som vyhovela vsetkym preto vam prajem aby ste nikdy nemuseli trpiet tymto sposobom ktory som opisala.Prajem pekny den

Jarka Fedakova

(Jano, 24. 5. 2011 9:53)

No Jarka mam podobny problem :-) Nechces sa stretnut a porozpravat sa o tom niekde, Moj mail: jano.knapik@gmail.com

all

(Lubo , 23. 5. 2011 20:06)

Chcel by som sa opítať že či je aj to urieknutie ak sa mi nedarí najsť si dievča bol by som rát ak by ste mi odpísali na tento email tvister16@azet.sk

minusy

(Jarka Fedakova, 10. 5. 2011 10:23)

neviem ako dalej uz niekolko rokov len minusy minusy minusy
kazda firma pre ktoru zacnem pracovat zacne haprovat s platenim alebo ukonci svoju cinnost
som totalne v minuse
nikam ma to akokeby nechcelo pustit
som tak zufala ze uz ani neviem rozoznat co je dobre a co zle
može to suvisiet nejako s nejakym porobenim