Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok   Uvažovala som ako by bolo najlepšie napisať moje vlastné ponímanie minulého života tak ako ho prezentujem ľuďom,ktorý ma prosia o pomoc aj keď ste určite mnohý mali možnosť prečítať si niečo o karme toto je vysvetlenie pre tých ktorý ťažia z minulosti aby získané vedomosti zhodnotili v súčastnom živote a nakoľko sa mi to dookola nechce vypisovať tu to máte vysvetlené.K zisteniu vášho minulého života stačí dátum narodenia.

 
Už ste sa niekedy sami seba opytali,prečo prave ja? Prečo som nešťastna,prečo niesom zdravá,prečo sa mi nedarí veď čoho sa dotknem to sa rozpadá,prečo mám nenaplnenú lásku alebo rozpadnuté manželstvo,prečo som nepochopena a okolie ma nema rado,prečo nevidím,nepočujem,prečo nemožem chodiť,prečo sa ku mne tak správa moja rodina, prečo?,prečo?,prečo?...
       A teraz vám položím otazku ja: VERITE NA REINKARNACIU, ZNOVUZRODENIE A TEDA NA MINULÝ ŽIVOT?
Ak áno čitajte ďaléj.
       Deja vu-Už raz vydené:Zažili ste už tento pocit ? Ocitli ste sa na mieste,kde máte pocit že to tam poznáte? Stretnete človeka ktorého vydite prvy krát a predsa si s ním rozumiete ako by ste ho poznali už pár rokou? Alebo prežívate situaciu ktorá sa vám už stala aspoň tak to vnútorne vnímate.Skutočné deja vu sa spája s niečim s minulého života čo musíme v tomto živote vyriešiť.
       Reinkarnacia-zmamena prevtelenie teda život po živote po uplinutí času sa naša duša vracia speť na zem aby znovu žila a mala možnosť napravyť chyby z minulého života.Je to naše znovuzrodenie .Bez reinkarnácie neexistuje žiadna karma.
Tý ktorý sa nezaujímajú o reinkarnáciu mnohým udalostiam a situáciam vo svojom živote nerozumejú a nechápu upozornenia ktoré z toho vyplívajú. Preto sú často krát presvedčený že život s nimi jedná ako z túlavým psom,že je k nim nespravodlivy a nezaslúžia si to čo sa im stalo.
        Karma znamená ČIN -akcia a reakcia,nahromadené negatívne emócie teda prenesené z minuleho života dnes pykame za chyby ktore sme urobili v minulom živote.Rodíme sa znovu aby sme svoje minulé chyby neopakovali a smerovali k dokonalosti nášho ducha aby sme pochopili základ že naše konanie sa nám vrati čo sme si v minulom živote zasiali to dnes žneme.Karmu si nosíme zo sebou,ale ak ju pochopíme a poučíme sa možme jéj posobenie podstatne zmierniť alebo úplne zmeniť.
       Mnoho ľudi ma kontaktovalo za účelom zistenia si minulého života aby pochopili prečo !
Ak sa vám dnes rozpada manželstvo,podvádza vás alebo si neviete nájsť či udržať partnera je to jednoduché!
Práve vy ste v minulom živote robili to čo dnes okolie činí vám.Ak ste sa správali svinsky k ľuďom dnes ste sám a pre okolie nič neznamenáte.Ak dnes trpíte na zdravotné problemi je to odozva minuleho života kde ste si nedavali pozor a hazardovali zo svojím zdravím,nevhodne stravovanie,alkoholizmus,omamné látky...
Preto sa pozrite na svoj terajší život ako žijete čo vám chýba a máte vysledok chýb ktoré ste v minulom živote robili vy sami.Viete ak sa dnes zabávate na postihnutom človeku časom vy budete postihnutý,je to ako NIKDY NEHOVOR NIKDY !  alebo NEČIŇ INÝM TO ČO NECHCEŠ ABY ONI ČINILI TEBE!  alebo KTO DRUHÉMU JAMU KOPE SÁM DO NÉJ PADÁ!  alebo...jedno staré čínske porekadlo hovorí AK VY UKAZUJETE NA NIEKOHO JEDNYM PRSTOM OSTATNÉ ŠTYRI PRSTY UKAZUJÚ NA VÁS!!!
Chudoba,smola,nevera, žiarlivosť,vnútorný nepokoj,nervozita,nepochopenie,choroba...
        Aj lekar musí poznať chorobu aby mohol liečiť ! Ak odhalíte to čo je príčina,pochopíte následok a urobíte zmeny,teda poznáte chorobu a tú možete začať liečiť.Zamyslite a poučte sa!!!
Skúmanie sameho seba:Ide o bolestivý proces kde by sme mali zhodnotiť sami seba teda naše chovanie,reakcie,čo je pre nás dvoležite a načo zabúdame,ako využívame svoj čas,kto sme v skutočnosti,našu komunikaciu s okolím a napísať si svoje vlastné chyby teda klady i zápory a hlavne čo nás zaťažuje a čomu sa ťažko prisposobujeme.
Músíme zvratiť svoju karmu a odbremeniť terajší život od nasledkou minuleho života,chýb ktoré sme urobili ,skutky ktoré sme vykonali v neprospech nášho terajšieho života.Všetko naše trápenie je sposobené z nevedomosti a nevšímavosti si znamení ktoré nás upozorňujú na naše chyby.Problémi a komplikacie v živote sa nám stávaju preto lebo nejdeme správnou cestou.V živote strácame práve to čo si ceníme neumerne vysoko alebo tomu pripisujeme zbytočnu dvoležitosť.Potreba zdravia,lásky,sexu,túžba po peniazoch,moci sa zrodila vtedy keď sa naša duša zhmotnila do fyzického tela a bola prinútená žiť v dnešnom materialnom svete,kde si nevážime to čo máme ale chceme neumerne viac. 
        Sami sa snažte konať tak ako ste to doteraz nerobili,ak sa bojite zmeny a máte radi všetko v sereotype to nieje dobre urobte rázny koniec všetkému a zmeňte čo možte.Ak z niečoho máte strach alebo sa zamýšľate nad tym či je to správne konajte-lebo kto veĺa myslí nič nevymyslí každý nájdeme 30 vecí ako sa to nedá,alebo prečo to pre nás nieje dobré,ale ani jedno vhodné riešenie.Urobte všetko čo vedie k vašéj vnútornéj dokonalosti a vyrovnavajte sa s prekažkami tak ako prídu.Problemi nezmiznú pokiaľ sa z nich nepoučíte a nenaučite sa to čo vás majú naučiť.
 
Z minulého života si prenášame aj rozne fóbie ktoré odzrkadľujú zvyčajne nášu predchádzajúcu smrť. Ak sa dnes bojíte vody boli ste utopený,ak máte strach s ohňa je to následok požiaru pri ktorom sa vytvoril tento stiestneny pocit,ak máte problém v tesných či malých priestoroch je to zavretie,uveznenie alebo nedostatok vzduch ktorý ste v minulom živote mali,strach s tmy,výšok,davu ľudí atď...
       Naučte sa dávať aby ste mohli dostať,doprajte slobodu aby ste mali svoju vlastnú a chovajte sa tak ako by ste chceli aby sa chovalo okolie k vám,ak máte priateľa nemeňte ho,ale primite ho s jeho chybami a nebudťe naročny na seba a svoje okolie.Ak hodnotite,budete hodnoteny ak súdite budete súdeny a ak zavydite a nieste spokojny s tým čo máte stratite to,aby ste pochopili čo ste mali a nevažili ste si to.
Povyšujete sa nad inych krásou,múdrosťou alebo šikovnosťou? Pripravte sa na svoj vlasny pád-lebo povyšene musí byť pokorené a ponížené.
Hriech je aj to ak niesme spokojny a snažíme sa mať viac ako je nám dané ,naša snaha samozrejme prinaša želané ovocie ale ak to činíme neumerne rychlo časom očakavajme inu stratu aby sa vyvažila hodnota terajšieho života teda neumerny zisk kradež,klamstvo ,smilstvo,podvod nám nahradí trest v podobe straty niečoho ineho v našom živote čomu nepripisujeme takú dvoležitosť a berieme to ako samozrejmosť.Niektorý sú vo výbornom zdravý ale nemajú nikdy peniaze.Iný majú peniaze a úspech v práci ale nemajú šťastie v láske.Niekto si kúpi nový dom ale rozpadne sa mu manželstvo.
Každý z nás má iné túžby a svoj život posudzujeme z iného uhla pohľadu máme iné kritéria ale v saméj podstate sú naše túžby rovnaké láska,rodina,bezpečie,peniaze,zdravie a vnútorna rovnováha pokoj duše.Zo semienka nikdy nevyrastie strom ak ho nezasadíme do úrodnéj pody! Načo nám su postavené domy na piesku ak nemajú pevný základ!?
Ľudská povaha nás vedie k tomu aby sme zo svojích chýb,zlihaní a s toho ako náš život vyzerá obviňovali kohokoľvek,no nehľadali chyby v sebe samom.Minulosť nezmeníme možme sa snažiť pretvoriť súčastný život,postoje i konanie lebo dnes sposobujeme karmickú zaťaž do nášho budúceho života čo        
  sejeme dnes budeme si v budúcom živote žať.Dajte si preto pozor aby ste nemali príliš veľké sústa tie sa veľmi ťažko prehĺtajú!!!
 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.