Choď na obsah Choď na menu
 


Urieknutie porobenie kliatby alebo ak chcete bosoráctvo

12. 10. 2010

Obrázok   

Urieknutie,porobenie,kliatby alebo ak chcete bosoráctvo…

 

 Všetky tieto temné praktiky môžeme súhrnne vyjadriť jedným slovom: prekliatie …je pokus spôsobiť blížnemu telesné a hmotné zlo pomocou slova,pohľadu alebo zaslaním zléj energie v určitu hodinu a pomocou magického obradu (niekedy postači vec od majiteľa ,inokedy jeho foto, alebo stačí len vizualizačne si dotyčnú osobu predstavyť ),ten  kto používa rôzne tajuplné praktiky, ktoré sú neprirodzene svojou povahou nespôsobilé, aby sa nimi dosiahol zamýšľaný cieľ v realnom v živote. Pretože tieto praktiky nemôžu dosiahnuť cieľ samy osebe, pomoc sa očakáva nie od prirodzených prostriedkov ale od mágie.

  Zlorečením-prešomraním. Ak niekto praje druhému zlo, či je to v zavisti,šomraní alebo žiarlivosti,posúva svoju vytvorenú energiu smerom k danej osobe  aby dotyčnému človekovi uškodil. Ak ten, kto zlorečí, je v príbuzenskom vzťahu s tým, komu zlorečenie adresuje,účinok kliatby je omnoho horší. Napríklad, rodičia svojim deťom alebo starí rodičia vnúčatám či brat sestre...

  Urieknutie. Alebo aj prekliatie pohľadom,uhranutie alebo ľudovo zočí. Určite poznáte ľudové praktiky pri narodení dieťaťa.Dieťa každý obdivuje a berie na ruky,Následkom toho su mrzutosť,nespavosť a neutíchajúci plač.Už naši predkovia použivali červenú stužku aby novorodencou dokazali ochraniť pred jedincami ktorý toto zočí alebo uhranutie pohľadom spôsobia vedome alebo nevedome.Vám ako dospelým už červená stužka nepomôže! Určite sami dobre poznaté ak sa na vás niekto uprene pozerá pri jedle dobre vám s jedla nebude! Zaslana negacia energie je výsledkom že si na pomoc proti bolesti hlavy či zvierania žaludka a nevolnosti,triaške buď zoberiete neake málo učinne lieky alebo do pohára s vodou odpaľujete zápalky,umyjete sa...  čo pomôže overene.

  Prekliatie. Je to najpoužívanejší prostriedok, pomocou ktorého sa na niekoho uvrhne kliatba. Na uskutočnenie sa používajú určité predmety. Tie sú zhotovené zo zvláštnych materiálov, ktoré majú častokrát symbolický význam. Prekliaty predmet slúži ako viditeľné znamenie úmyslu škodiť a zároveň je prostriedkom, ktorý sa odovzdáva „do moci zléj energie  ktorá sa k človeku dostane nech je kdekoľvek, alebo sa prekliaty predmet umiestni niekde do jeho bytu, blízkosti domova alebo zakope na cintoríne.

Druhý spôsob je preklínať predmety, ktoré patria človekovi, ktorému sa chce uškodiť (jeho fotografie, šaty, veci) alebo preklínať predmety, ktoré ho predstavujú: figúrky, bábiky. Známe je prepichovanie figuríny znázorňujúcu obeť z magických rituálov voodoo.Cieľ prekliatia býva rozmanitý. Niekedy je to snaha rozbiť priateľské vzťahy alebo manželstvo. Inokedy slúži na vyvolanie zdravotných problémov alebo dokonca sa jeho prostredníctvom usiluje zničiť druhého človeka. Na vybavenie účtov slúžia ľuďom čarodejníci, ktorí pomocou mágie znemožnia človeka, alebo ho dokonca zničia, napríklad spôsobia, psychické,fyzické ale i materialne zničenie.

Možno, že tieto skutočnosti vyvolávajú vo Vás strach a pýtate sa: že mi teda niekto uškodiť, keď vyriekne na mňa kliatbu?“ Žiaľ ano zaslaná energia prúdi všade energia je niečo ako vzduch nevidíme ho,ale ak sa nadýchneme cítime ho ako nám naplní pľúca.Ja osobne svojím zakazníkom vždy radím aby si dali doplniť alebo prečistiť energiu je to odstranenie blokacií ,kedy nevieme ako ďaléj strácame nádej a sme bez radosti do života či stojíme na križovatke ciest a sami si nevieme vybrať preto sa točíme stale dookola.Alebo uvolnenie prípadneho zla ja si myslím že si to každy uvedomuje. Denno-denne  sa stretavame s množstvom ľudi a pímame ich energiu a teda i negacie preto treba prestať lamentovať nad stratou eur a riešiť nielen porobenie ,negacie ,kliatby ale ajprečistenie auryteda čakiera teda energií celkovo.Osobne si myslím že nikoho 50€ s biedy nevytrhne sice každy magik alebo veštec zaoberajuci sa problematikou ma ine sumy ale zato to stojí ty čo to vyskušali mi dajú za pravdu.Samozrejme ide o moj  osobný názor

Čo máme teda robiť, keď vieme, že niekto na nás uvalil kliatbu?

Ak nájdeme veci, ktoré súvisia s prekliatím treba ich pokropiť svätenou vodou a spáliť niekde vonku, aby sa popol alebo nehorľavé predmety mohli vyhodiť do rieky alebo ich odniesli pred kostol a zakopali ich v jeho blízkosti.Zlú energiu treba odstániť ale s tým si sami žiaľ  nepomôžete nato treba vyhľadať  človeka ktorý vám prečistí alebo vymení energiu je to podobne ako transfúzia krvi dany odber sa doplňa nanovo ale energia nieje krv a pritom obe sú rovnako dvôležité pre človeka.

 Čo je vlastne urieknutie,prekliatie,porobenie?

Urieknutie (porobenie, prekliatie, uhranutie, atď.) ja sama vnímam ako parazitné energetické prepojenie uriekajúceho s urieknutým.Kde urieknutý okamžite straca vo fyzickom,materialnom ale psychickom stave všetko na čom mu záleží.

 Čo sa deje s človekom pri urieknutí? Bolí ho niečo?

Prejavy urieknutia môžu byť veľmi pestré a podľa vonkajších prejavov niekedy ťažko identifikovateľné. Len málo kto vie, že bol urieknutý.Choroba,chudoba,strata veci,prace,zdravia,vzťahu i ľudí na ktorých mu zaležalo, všetko sa deje veľmi rýchlo.

 Dá sa urieknuť vedome aj nevedome ?

Veľmi zhruba povedané, 90% urieknutí sa udeje vedome a 10% nevedome.

Je to dôsledok toho, že si ľudia neuvedomujú silu svojich slóv a myšlienok? Čiže nevedia, že môžu nevedomky uškodiť.

 Existuje nejaká prevencia resp. ochrana proti urieknutiu?,

Proti ľudskej zlobe a hlúposti prevencie niet.Hneď po doplnení energie ,prečistenia aury a čakier by sa mali dať do 30 dní zrkadlovo chrániť.Ja sama odporúčam tento spôsob ochrany,pri jeho využití sa porobenie,kliatba či urieknutie k osobe viac nedostane a nemá na neho žiadny zničujúci vplyv.

 Čo robiť, keď si myslíme, že je osoba urieknutá, aby urieknutie prestalo účinkovať?

Najlepšie je vyhľadať pomoc niekoho, kto sa tomu venuje, kto vie, čo je nutné spraviť. Práca s urieknutím nie je ako piecť koláče, návod jednoducho nenájdeš a samému sa to nepodarí účinky vášho ,,LIEKU'' rýchlo vyprchajú.Takéto metódy sú "vylepšeniami" ľudí, ktorí s týmito vecami teda mágiou nemajú žiadne skúsenosti a jednoducho skúšajú všetko možné, čo by im mohlo pomôcť.A pritom si nevedomo ešte viac ubližujú! Ani sa tým ľudom nečudujem, že skúšajú všetko možné a nemožné. Jeden z najhorších pocitov aké sú je pocit bezmocnosti.

Tiež si uvedomte, že každé urieknutie,porobenie  je iné a preto vyžaduje aj individuálny prístup.

Tiež sa mi vyskytuje otázka, či urieknutie môže časom stratiť svoj účinok.

Tu sa dostávame do roviny špekulácií a ja nerada špekulujem. Keď za mnou príde človek, u ktorého mám podozrenie na urieknutie, nikdy  to s určitosťou nevyhlásim, kým nespravím diagnostiku.Dokonca je veľa takých prípadov, že sa urieknutie,porobenie,kliatba týka celého rodu a v takom prípade sa "dedí" niekoľko generácií.Toto sa mi zdá byť veľmi dôležité - v čom je princíp a sila takého urieknutia, keď sa môže "dediť" dokonca niekoľko generácií - a teda zdá sa, že bez vedomia potomkov?Ako sa to v ich životoch prejavuje? Ako vôbec môžu zistiť, že sú "dedične urieknuty,prekliaty" A čo sa s tým dá robiť ? Čo títo "urieknutím,porobením alebo kliatbou postihnuty" môžu urobiť, aby bola takáto šnúra prerušená? Rodové prekliatie má iste svoje identifikačné znaky - ako je možné presnejšie ho identifikovať?Aj tu ide o istú imunitu duše-energie-bez ďalšieho poznávania a práce s energiou to nepôjde.

Nuž, ak sa jedná o dedičné urieknutie, väčšinou sa dá časom vysledovať, že v rodine nie je niečo v poriadku. Ak sa jedná o choroby, v súčasnosti sa najčastejšie odvolávame na genetickú predispozíciu, no nie vždy sa jedná o prejavy, ktoré môžme takto ľahko oddôvodniť. Niekedy sa môže takéto urieknutie prejaviť veľkým množstvom nehôd, ktoré akoby sa tiež dedili a nakoniec aj "rovnaký" spôsob úmrtia môže nasvedčovať problému s urieknutím. Veľmi často býva dedičné prekliatie v rodovej línii (ľudovo po praslici alebo meči), takže sa dedí z matky na dcéru alebo z otca na syna. Na otázku, čo je možné robiť, som vám už odpovedala.Uvedomte si však že aj porobenie potrebuje čas nato aby sa prejavilo veľkou silou a dosiahlo želany alebo neželaný efekt.

 

Stáva sa, že keď si ľudia nevedia vysvetliť istú formu nezdaru, problémov alebo chorôb, ktoré sa v ich živote vyskytli, začnú hľadať ich príčinu v kliatbe, o ktorej sa domnievajú, že ju na nich niekto uvalil. Keďže to bežne nie je možné zistiť, obrátia sa s prosbou o radu na veštca. Ten im vo väčšine prípadov povie, že ich domnienka je správna. Buď sa spýta, či nemajú vo svojom živote niekoho, s kým dobre nevychádzajú.Ľudí z ich okolia, ktorý im vraj zo závisti a neprajnosti dali porobiť.V týchto ľuďoch sa samozrejme prebudí upodozrievanie, nenávisť, pomstychtivosť a hnev. Mnohý veštci sa im ponúknu, že im kliatbu odrobia“. Keď sa po nejakom čase dotyční vrátia a potvrdia, že niektoré problémy prestali a vyskytli sa nové, veštec im zahlási, že ľudia na jeho odrobenie zareagovali ďalším porobením, a že je potrebné celý rituál zopakovať. A tak sa stále viac zamotáva nezmyselný kolobeh, z ktorého je čím ďalej, tým ťažšie, sa vymaniť nieje to len neustále platenie za odrobenie či doplnenie energie  ale hlavne pre mnohých nikdy nekončiaci a hlavne výnosny biznis.Ľuďom neprezradia že existuje zrkadlová ochrana teda po dobití energie vytvoriť ochrannú clonu aby dobrú energiu mohli prímať a zlú blokovať a odrážať od seba ako zrkadlo odraža slnečné lúče.Však by potom dobre nezarobili!!!Prepáčte mi ale na nevedomosti,stachu a vašéj hlúposti sa najlepšie zarába preto si dávajte pozor koho požiadate o pomoc aby ste nešli z blata do kaluže.

 

 S pozdravom vaša Sevalinka

 

 

 

Komentáre

Prehľad komentárov

porobenina

(miro.at@azet.sk, 25. 1. 2013 20:18)

Dobry den potreboval by som pomoct asi som urieknuty Kolko stoja vase sluzby?

pomoc

(patka, 26. 11. 2012 8:39)

dobry den,velmi by som potrebovala vasu pomoc..prosim kontaktujte ma..patnovakova@gmail.com
dakujem

zdravotny problem

(Marianna, 3. 11. 2012 18:44)

dobry vecer ja sa obraciam na vas mam velke problemy s chrbticou ja sy myslim ze mam porobene od mojej veducej co mi vsetko zavidi no aspon to tak dava najavo citimze odobera odo mna vela ja som co dalej chorlavejsia zavist a zavist neviem ako dalej proti nej moj datum nar.2.9.1973moje meno je Marianna moj meil majina14@azet.sk prosim pomozte mi ja dalej nevladzem proti nej co mam robit

urieknutie

(silvia, 25. 10. 2012 19:25)

Dobry vecer,potrbujem pomoct poslednej dobe sa deju u mna zvlastne veci.pracovala som u jednej pani ktora sa venuje carovaniu a zacala ma cucat z energie az som mala kolabs.mam problemy s psych....potrebujem sa s toho dostat !dala mi vypoved ,ale zosmiesnila ma tam vo firme,ale to je jedno som rada ze tam nepracujem.len nemozem sa nejako ani zamestnat asi som riadne urieknuta.poradte dakujem.selena29 @azet.sk

Pettikéé

(porobenina, 21. 12. 2011 14:03)

Dnes je veľa podvodníkov ktorý odrábaju a svíň čo porobia lebo si to neaka ku..a želá.ďakujem Sevalinke že mi pomohla zbaviť sa svinstva na mňa hodeneho.Súlasím s nižším príspevkom ale Boh mi nepomohol.Musel som veľa stratiť ale peniaze nie sú všetko,stojí to marha peniaze ale neľutujem som rád žeto mám s krku.Ale ty čo to spravili nech hľadajú Boha lebo im ťažko niečo pomôže ja si peniaze zarobím hlavne že tú porobeninu mám preč.Ich šľak trafí iné si ani nezaslúžia.

Re: Pettikéé

(Anicka, 25. 4. 2012 5:43)

Som silne veriaca a pomaham uz 32 rokov odstranovat porobenia a nepovazujem sa za to co pisete.Ja sama si nikdy karty vylozit nemozem a ani odstranit porobenie,svoj kriz si musim niest sama,ale viem a mam tu moc pomahat inym a budem to robit nadalej ak bude treba.

Re: Re: Pettikéé

(peter, 20. 9. 2012 11:04)

ako zistim ze som porobeny?da sa to vyhnat ta zla klidba?

Re: porobenie

(adriana, 3. 8. 2012 15:43)

Dobry den, prosim vas dali by ste mi kontakt na pani sevalinku ptrebujem jej pomoc surne , som porobena uz s tym dalej nevladzem zit Dakujem

Re: Re: porobenie

(Adriana, 3. 8. 2012 15:48)

Prosim napiste mi na moj mail adka779@azet.sk chcela by som kontakt resp. mail na Pani Sevalinku surne potrebujem aby mi pomohla ohladom porobenia , je to uz dlhy cas mojho utrpenia Prosim pomozte mi Dakujem

pomoc

(peter, 20. 9. 2012 10:54)

ako zistim ze som porobeny?ako mam si mam dat rady timto?

kliadba

(eni, 21. 8. 2012 16:57)

prosim Vas viete nam dat kontakt na Sevalinku
prosim

urieknutie

(Martina, 26. 6. 2012 12:22)

Dobrý deň, potrebujem radu ako sa ochrániť pred urieknutím.Nosím so sebou černenú šnúrku, lapis lazuli a iné drahokami na ochranu no bud zachytávajú len niečo alebo nič. Stáva sa my aj 3x do týždňa že ma niekto uriekne - a ako to býva kto je urieknutý nespomenie si na zápalky:-). Mala som už aj vážne stavy ako horúčky, triašky a úplnu nevládnosť. Vraj to robia aj ženy ktoré škúlia a ja mam takú svokru s ktorou musím byť každý deň, viem že závidí a kuje pykle no nijak ju nezastavím. Viete mi poradiť ako viem vyčistiť auru a čakry? po prípade iné ochrany? Dakujem. e- mail: mati61@azet.sk

Porobenie?

(Mária, 16. 6. 2012 16:06)

Ako natrafiť na toho správneho človeka, keď vám všetci sľúbia, že vám odrobia, pomôžu, vy im zaplatíte a ešte narobia zle vám. Ako má človek zistiť, kto mu pomôže? Veď ľudia, ktorým sa nedarí, sú väčšinou bez peňazí, bez pomoci. Čo má človek robiť, keď sa v dobrej viere obráti na toho, kto si hovorí veštec a on vám ešte poškodí? Vráti sa to zlo aj jemu?

Neviem, co sa deje

(Mária, 21. 5. 2012 21:31)

Dobry vecer, dnes rano priblizne 08:00, som isla za priatelom do prace. Neisla som tou cestou k nemu ako vzdy, ale vybrala som sa cez mesto, nevsimala som si nikoho okolo seba, len som mala plnu hlavu myslienok na neho. V tom spoza rohu vysiel nejaky pan, ktory sa hned na mna pozrel, akoby ma cakal, ukazal na mna prstom, povedal mozno dve vety asi po latinsky, potom sa tvaril akoby nic, otocil sa a povedal mi, ze som krasna.... Neviem co to bolo, mam strach, cely den som mrzuta, vtstrasena a priatel sa o mna taktiez boji... Ak mozete tak mi pomozte.. Prosim... Moj e-mail: zubkovam@centrum.sk Dakujem

Porobenie - prekliatie

(Petra, 11. 9. 2011 20:08)

Dobrý večer!
Pred nedávnom, som si dala spravit výklad a vraj mám porobené! Je pravdou, že som človek pracovitý, snažím sa čo najviac vo všetkom a napriek tomu sa my nedarí v žiadnom smere života. Prosím Vás, chcela by som sa opýtat, pomože mi niekto v odrobení? No od človeka - kartára, ktorý mi túto vec oznámil, je cena za takúto pomoc ozaj vysoká!! :( može my niekto pomoct? Ak by sa našiel niekto, kto by mi pomohol, ozvyte sa mi na email - petra.rafaj@seznam.cz

Re: Porobenie - prekliatie

(Anicka, 25. 4. 2012 5:59)

Pisete,ze cena za odstranenie porobenia je vysoka,ja beriem odmenu 20eur,ale verte,ze za 3dni mojho snazenia to neni vela.Ja tu moc v sebe mam narozdiel od ludi co odstranuju porobenie cez telefon,co je urazka pre tych co to naozaj dokazu,tak ak chcete pomoct,kontaktujte ma na T.c.0915148226

Re: Re: Porobenie - prekliatie

(lenka, 4. 5. 2012 14:23)

dobry den mohli by ste mi na vas poslat meil dakujem moj meil 99popa99@centrum.sk

ZAVIST

(BARBINA666, 26. 4. 2012 20:40)

Mam problem so zlym susedom ktory ma reiki a skodi mi ,ale aj zavistlivu kolegynu ktora mi skodi so svojim milencom pomoz prosim ta :email :BARBINA666@azet.sk,,,dakujem

Ziadam o pomoc pre moju Maminu

(majo, 31. 3. 2012 13:00)

Ahojte .Vedel by my niekto pomoct v tejto veci ,Moja mama bola vytalna zena vzdi usmiata vyrecna.Zjedneho dna na druhy sa jej privodilo vazne psychycke poskodenie je teraz oplasena, nevery si ,veci ktore robyla bezne su jej teraz velkym problemom .Bola aj na lieceni v zaluzi nic jej tam nepomohly lieky jej nepomahaju.Opakuje vety ako su : ja neviem co budem robit,toto sa mi nemalo stat a podobne,Ja uz zacinam verit ze je nejako prekliata alebo nieco take.V minulosti vestila z kariet a stretavala sa aj z dalsima vesticamy ,mam podozrenie ci sa daco nestalo mozno aj nevedomky.Ak dakto viete o niekom kto sa venuje tymto urieknutiam ,prekliatiam a pod. dajte mi prosim vediet na mail .majo1806@azet.sk. Dakujem.

Re: Ziadam o pomoc pre moju Maminu

(Anicka, 25. 4. 2012 5:34)

citam stranky a som schopna Vam pomoct.zaoberam sa dlhe roky tymto problemom a moja pomoc je vzdy ucinna.nie vzdy sa jedna o porobenie,ale pomoct viem.Tc.0915148226