Choď na obsah Choď na menu
 


 Karty Lenormand... tieto karty využivam asi najviac otvarajú mi množstvo možnosti a nespočetne kombinácie.Je mnoho kníh ktoré opysujú ich vyznami ale i spojenia ale ja som si vyznam upravila.Vždy mi ukažu presnu cestu tych ktory si z nich davaju vyložiť osud.

Obrázok

1.Jazdec

 

Susedné karty určia či pojde o dobrú alebo zlú spravu

.1.PREKVAPENIE,NEČAKANÁ NÁVŠTEVA

                               

Očakávaj nečakaného hosťa,teda návštevu,pôjde o prekvapenie.Pozorne počúvaj nakoľko mlčanie ti pomôže čítať medzi riadkami.Máš sa dozvedieť niečo čo danú osobu dlhší čas ťaží,zo spojením s tebou,potlač však emócie a tvár sa prirodzene to ti pomôže dozvedieť sa viac.

 

v každom prípade pozytivna pocitová karta, láska je tu, ešte  malá, ale rastie!

2. Štvorlístok

 

V blízkosti mrakou vás varuje pred sklamanim,alebo nešťasím či nešťastným obdobým

2.RADOSŤ,ŠŤASTIE

                                                                                                                                                                                   

Prichádza k TEBE  obdobie kedy pocítiš radosť i šťastie.Obdobie spokojnosti,ktoré ťa naplní.Priaznivé obdobie na uskutočnenie zmien v tvojom živote i práci.Vhodné na stretnutia a spoločenské akcie.Obobie vhodné na pokúšanie šťasteny nakoľko sa ti  začína dariť vo všetkých sférach života. Určitý problém v tvojom živote sa urovná,očakávaj malé šťastie ale dodá ti nové sily.

 

 

v každom prípade pozytivna pocitová karta, láska je tu, ešte  malá, ale rastie!

             

3. LOĎ

3.nádej,cesta na ktoréj nedosiahnete to po čo tam pôjdete,ale je veľmi dvôležitá 

 

Priprav sa na podstatne dvôležitú cestu,ktorá zmení tvoj doterajší kolobeh života,alebo pohľad naň.POZOR-Dosť dvôležitú preto,nakoľko v danom momente nedosiahneš  to po čo tam pôjdeš.Nepovažuj túto cestu za stratu času,nakoľko ti  otvorý nový pohľad a dodá nádej do budúcnosti.Nepôjde však o dlhú cestu,preto stačí len tvoje odhodlanie istú vec dotiahnúť konečne do konca.Nádej ťa určite posunie vpred,preto nebuď sklamaná a v daný moment urob to čo je potrebné. Postupom času zistíš,že to bolo pre teba prínosom -vhodné obdobie na zmeny a rozhodnutia.Určitá situácia sa ešte vyvynie a posunie vpred. 

 

-silná túžba po partnerovi,môže tiež znamenať toleranciu,treba nechať vlastným citom možnosť sa rozvynúť-dlhodobé city

4.DOM

DŮM – významná zpráva; pokud jsou u ní špatné karty – rodinné problémy a neshody

 

 

Neuzatvaraj sa pred vonkajšími vplyvmi .Neseď  na zadku,nebuď  pasivná  a nemysli len na sebe. Pozor na všetko v dome. Pozor na stereotyp k ktorom sa nachádzaš,rodina je síce dvôležitá ale je tu čas kedy musíš vo svojom živote mnoho vecí zmeniť.Všetko si musíš vytvoriť vlastnými silami.

 

 

-stabilné pocity nakoĺko v partnerovi cítime istotu a dvôveru

5.STROM

 

V blízkosti osobnéj karty upozorňuje na chorobu alebo úraz.

5.zdravie,rast,buducnosť,život  

 

Nehazarduj zo svojím zdravým.Určité komplikácie očakávaj aj vďaka tomu že si zanedbala nielen zdravotnú stránku ale aj  osobný život.Stojíš stále bez posunu.Si skási apatycká voči okoliu pokús sa oživyť svoj život a hľadať riešenie ako sa realizovať.Nestoj na jednom mieste.

 

-láska sa bude ďaléj rozvýjať a zo dňa na deň silnieť pozytívny rozvoj-zrelá láska

6.MRAKY

6.NEPRIEHĽADNÁ SITUACIA                                                              

 

Okolo teba nastane nepiehľadná situácia,nebudeš  vedieť,ako konať ďaléj pokús  sa zamyslieť nad všetkým čo sa ti  v poslednom čase stalo,na rozhovory,ktoré si  mala s osobami vo tvojom  okolí.Je tu cesta odhaliť niečo,čo si prehliadla.Určite nič nepodnikaj  nieje tá správna chvýľa na zmeny či rozhodnutia.Musíš  byť trpezlivá,všetko sa vysvetlí a dá do poriadku.Snaž sa naprenášať zlú náladu na svoje okolie a nevyvolávaj konflikty,nerob si zbytočné starosti  zamýšľaním sa nad problémami ktoré niesu.

 

 -po citovéj stránke je tu veľká neistota

7.HAD

7.prefíkaná inteligentná osoba,ktorá vie čo chce dosiahnúť                                        

 

 Musím ťa upozorniť na osobu,podľa mojích skuseností mnohokrát ide o ženu v  tvojéj blízkosti,ktorá je prefíkana a inteligentná. Žena,ktorá vie čo chce a čo môže cez teba dosiahnúť.Osoba,ktoréj svojím spôsobom dvôveruješ.Ja osobne by som nehovoril o svojom súkromí či postojoch a určite by som nevyjadroval svoj osobný názor na osoby z okolia či zamestnania.Tieto tvoje  komentáre sa ľahko dostanú do uší osôb,ktorých sa týkajú a tým si znepríjemníš život a ocitneš  sa v nepríjemných situáciách.Podanie tvojích slóu bude preformulované.Dávaj si pozor na skrytých nepriateĺóu.

  Nekomplikuj si však život,hlavne nevymýšľaj stratégie ako by si to vyriešila,nesúper alebo nesnaž sa zo vzniknutéj situácie vykrútiť jednoducho radím ísť priamo na vec bez neakých okolkou.Dávaj si pozor čo komu povieš!

 

-pozor možná nevera,partner môže mať v srdci inú osobu alebo prežije silné erotické dobrodružstvo

8.TRUHLA

 

Treba zhodnotiť podĺa okolitých kariet o aké straty pojde susedné karty sú veľmi dvoležité:

8.SMRŤ        

                                       

S určitosťóu ťa chcem pripravyť na bolestivé no úplné ukončenie neakéj situácie,na ukončenie  trápenia či etapy vo tvojom živote.Odumretie starého,alebo predchádzajúceho spôsobu života a hoci tieto udalosti nemusia byť pre teba  vonkoncom príjemné,všetko nabere určitý nový rozmer.Môže to byť strata priateľstva,dlhodobého vzťahu,finančné straty,niekto môže odísť z tvojho života a s tým plinú i určité tvoje zdravotné problémi.Nelichotivé,ale aj napriek tomu sa ti  pokúsim poradiť.Nevracaj  sa speť a prejdi  celkovú obnovu svojho života,ktorý bude mať síce inú podobu ako doteraz,ale pokračovať musí!Ak sa dá nič neukončuj sama od seba,nevešaj hlavu a nepoddávaj sa zúfastvu,nepodnikaj žiadne hlboké či radikálne zmeny.Može sa to tiež týkať:choroby,ztratóu peňazí,ztrata práce alebo straty v partnerskom vzťahu.

 

problémi v láske porastú,vaša láska stráca svoje hodnoty a blíži sa jéj koniec

9.KYTICA

9.oslava,pozor na provokácie nemusí to dobre dopadnúť

                                                                       

Určitá sitácia či stretnutie pre teba nedopadne príliš lichotivo nakoľko dojde k provokaciam na tvoju osobu.Karta radí nenechať sa vyprovokovať okolím alebo situaciou.Vyžaduje si to zachovať si chladnú hlavu a nesnažíť  sa zapáčiť tam kde nemáš šance.Vzniknú tým pre teba ďalšie komplikácie.Snaž sa nič nasilu netlačiť vpred na všetko potrebuješ dostatok času.Inak čas radosti a veselosti a postupné plnenie tvojích prianí uvedom si že láska a dobrý priatelia sú tvojou oporou i korením života.

 

-karta ohlasuje nové priateľstvá staré lásky je to veľmi silná pocitová karta

10. KOSA

10.nebezpečenstvo,otras a podvod 

 

V najbližšom čase nič nekonči ,nebuď agresívna a útočná aj keby ťa k tomu dohnala určitá situácia v ktoréj sa ocitneš.Hĺadaj riešenie vniknutého problému.Je tu nebezpečenstvo,otras a podvod ktorý by si mala v krátkom čase riešiť.Problém vo vťahu či rodinnom alebo pracovnom vzťahu rieš s chladnou hlavou.Doporučujem nepliesť sa iným do života a radšéj držať jazyk za zubami.Nič nepodnikaj nieje tá správna chýľa daj si však pozor na okolie a hlavne papierovačky dorieš čo najskvor aby ti s toho nevznikli ďalšie komplikácie.Dávaj si pozor na hroziace nebezpečie,buď pozorná a ostražitá.

 

-pozor na agresívne city či lásku,určuje zlom v citovom živote

11. PRUTY

 

 Podľa  okolitých kariet možete zistiť, v ktoréj z týchto oblastí se tento konflikt može objavit.

11.SPORY A HÁDKY 

                                                                         

Nepremyslené jednanie a ostré reakcie ti môžu spôsobyť patálie v súkromnom živote,ale i medzi ľudmi v tvojom okolí.Pozor na napeté situácie,preto hovor  len to,čo stopercentne vieš  a kde si si információu istá.Vzniknutý problém by si  veľmi  ťažko vysvetľovala.Očakávaj  komplikované situácie vo svojom  živote-teda spory a hádky.Vzniknuté problémi rieš pomaly a hlavne premyslene,unáhlené reakcie ti  neprinesú určite nič dobré.Može prísť na navštevu nevýtaná osoba pozor na hádky v rodine,priateľstve,práci,manželské problémi či problémi s deťmi.

 

– komplikované city,pozor na hádky partner sa vás bude snažiť manipulovať a ovládať

12. VTÁCI

 

V prípade ak je ďaleko osobná karta,čaká pýtajúceho sa nečakaná ale krátka cesta.

12.dve osoby na ktoré by ste si mali dať pozor

 

Daj si pozor na dve osoby z tvojho okolia nakoľko ti budú zasahovať do súkromia či života alebo mariť osobné plany.Radím neponahľať sa  a v prípade že si sa ocitla na mrtvom bode v pevných vzťahoch nekomunykuj a nič nepodnikaj v strese, nepodliehaj depresiam a snaž sa zistiť o čo v danéj situácií naozaj ide.Daj si však pozor na každý podniknutý krok ktorý urobýš.Karta radí  byť opatrná a premysleť si svoje konanie z hľadiska výhod i nevýhod. Tvoje trápenie bude mať krátke trvanie.Očakávaj nečakané stretnutia alebo návštevy.

 

– neisté city v láske a partnerovi, vnútorná nervozita, rozrušenie

13. DIEŤA

 

Vprípade že je v blízkosti karta bocian je to narodenie dieťaťa

13.dieťa,alebo naivyta,nesamostnastnosť a přílišná dvovera 

 

Problémi s deťmi alebo vlastná naivyta a prílišná dvôvera v osobu z tvojho okolia ťa vrhnú do sklamania či problému ktorý budeš musieť riešiť  v krátkom čase.Je tu aj začiatok niečoho nového,vyriešenie problému alebo počatie či narodenie dieťaťa.V prípade vzťahou sa snaž pozornejšie vnímať čo sa okolo teba deje,aby si neskvôr nebola nepríjemne prekvapená.Never rozprávkam  a nebuď naivná voči svojmu okoliu.Mohlo by sa ti to vypomstiť.Musíš zvýšiť opatrnosť a sústrediť sa na dianie vo svojom živote!!!

 

-začiatok nového obdobia,upevnenie lásky,alebo naivné city

14. LIŠKA

 14.prefíkanosť,falošnosť  

 

Pozor na prefíkanosť a falošnosť  je možne že  nastahe situácia kedy odhalíš prefíkanosť a falošnosť voči tebe.Okolie alebo ľudia ktorým veríš ťa sklamú  buď opatrná a ostražitá.Karta radí aby si nič nepodnikala,nesnažila sa ich prechytráčiť.Sama  nepodvádzaj,neohováraj a nepretvaruj sa lebo čo zaseješ budeš aj žať. Upozorňujem zároveň na to aby si neverila všetkému čo ti budú hovoriť.Nebuď príliš dvoverčiváa pozorne sleduj svoje okolie.Pozor si daj na podvody a krádeže.

 

-falošné a neuprimné city ,vnútorná neistota a nedvôvera v partnera,prehnaná opatrnosť aj vo vlastných citoch

15. MEDV

15.osoba na ktorú sa možno spoľahnúť,starší člověk  

 

Problémi ktoré sa vyskytnú v tvojom živote musíš riešiť s chladnou hlavou a rozumným prístupom.Nesnaž sa všetko riešiť silóu alebo vyhrotením situácie pokús sa poradiť s osobou ktoréj dvoveruješ.Bude ti ponúknutá určitá nová cesta,nový smer  tvojho života.Pokús sa nájsť východisko z problémou ktoré sa ti vkradnú do života.Karta radí hľadať pomoc  zvonka a neuzatvarať sa sama do seba.V úradných záležitostiach si všetko premysli a potom konaj ak máš niečo začaté musíš to dotiahnúť do konca,myslím úradné alebo súdne záležitosti.Inak sa ti to vráti ako bumerang.Dávaj si pozor na ľudí ktorý si nezískali tvoju dvoveru,nehovor o svojom živote karta ťa upozorňuje pred žiarlivými a závystlivými ľuďmi ktorý ti neprajú.

 

– žiarlivá láska s majetnickými nárokmi

16. HVIEZDY 

 

V prípade ak sú v blízkosti mraky sú naše plány ohrozené pozor na chyby ktoré urobýte.

16.ČISTOTA,JASTNOSŤ,UVEDOMENIE,PRAVDA

             

V poslednom čase si sa hnala neprimerane rýchlo dopredu v snahe niečo dosiahnúť,alebo vyriešiť. Potrebuješ s určitosťóu čas na premýšľanie nad dvoležitými rozhodnutiami a dlhodobými cieľmi či nad svojími  túžbami.Prichádza čas ujasnenia si myšlienok uvedomovania si vecí,ktoré sa nedávno stali.Pochopíš  súvyslosti,to čo si prehliadla,postoje ľudí vo svojom okolí i svoje osobné reakcie.Zlá situácia pre teba,nakoľko nastáva zlé obdobie a súvyslosti,ktoré si neočakávala.Možeš sa tak na určitý čas ocitnúť v osamelosti,vlastnéj uzavretosti,alebo mimo víru spoločenských udalostí.Teda mimo diania.Snaž sa hľadať určité pozitýva všetko zlé je na niečo dobré a pokiaľ spoznaš pravé dvovody musíš ich riešiť s rozumom a dopriať si na všetko čas.Dobrá rada:Aj lekár lieči iba vtedy pokiaľ spozná jadro choroby.Lieči pomaly ale s istotóu!Karta radí hlavne nespoliehať sa na niečo alebo si robyť ilúzie či nádeje.Nesnívaj a na nič nečakaj treba konať odhodiť zábrany či tvrdohlavosť a hlavne si uvedom kým si,čo chceš a akú to má pre teba cenu,aby si potom nemusela ľutovať.

 

 – velmi silná karta, jasnost a uvedomenie si na čom nám záleží hlavne v citovéj oblasti

17. BOCIAN

 

Nič nemeň,   nikam necestuj, nesťahuj sa.V prípade ak je v blízkosti OSK čakaj sťahovanie.

17.ZMENA V ŽIVOTE A LÁSKE.

                                                     

Zamysli sa nad svojím sposobom života a odhodlajt sa urobiť určité zmeny vo svojom osobnom živote.Táto zmena v živote a pevných vzťahoch  je žiaľ  potrebná a neodvratná.Rátaj s podporóu osoby,na ktorú sa možeš  spoľahnúť.Poraď  sa s ňóu a zhodnote jéj názor.Neobávaj sa zmien,všetko má svoj začiatok i koniec.Zmena je pre teba tá najlepšia cesta ako sa zbavyť záťaže a nepokoja.Cesta neľahka,ale potrebná k tomu,aby tvoj život nabral opeť ten správny smer,pokoj i radosť.Je to tvoj nový začiatok novéj etapy.V živote sú určité situácie,skúsenosti a znalosti,ktoré nám ukážu aj napriek nejastnostiam a pochybnostiam ten správny smer.Je to tvoja  nová šanca na nový začiatok tým myslím,nový vzťah,zamestnanie,myšlienky i rozhodnutia.Ak túto zmenu podstúpiš  s určitosťóu sa tu otvárajú dvere pre nové smery a výzvy,či výhody,ktoré by si  mohla  využiť vo svoj prospech a štastnejší život.POZOR:Nekonaj  však nerozvážne,unáhlene,zaslepe.Určite by som neopakoval chyby z minulosti.

 

-hrejivé,starostlivé či materské city,upevnenie lásky,niekedy želanie k založeniu si rodiny

18. PES 

V prípade ak su na blízku mraky bude podrazená svojími priateľmi.

18.vernosť,oddanosť                                                                      

 

Vo tvojom  okolí je človek,na ktorého sa možeš  spoľahnúť.Človek tebe  oddaný a verný.V podstate tebou  zatlačený do úzadia,pokús  sa ho brať ako súčasť svojho života,napriek všetkému.V prípade že si sama ide o človeka v živote,ktorý síce nesplňa tvoj ideal a preto ho odsúvaš  na vedľajšiu koľaj ale podstatóu ostava to,že sa o neho možeš  oprieť vždy,keď to budeš  potrebovať nakoľko je ti  oddaný a verný.Ak nikoho takého nemáš očakávaj do života nového sice komplikovaného ale v podstate dobrého priateľa ktorý však od teba bude očakávať niečo viac.

 

-verné,spoĺahlivé city,skvôr priateĺské a oddané

19. VEŽA

 

V blízkosti mrakou znamená náhlu chorobu s katastrofickými následkami.

19.VEŽA,EGOISTYCKÝ MUŽ,KTORÝ SA SNAŽÍ MANIPULOVAŤ,OVLÁDAŤ,MANIPULOVAŤ 

                       

Bude tu silno narušená tvoja  viera a bezpečnosť,nakoľko sa ti  život a všetko v ňom skomplikuje.Budú tu otrasené tvoje  ilúzie z  okolia.Prichádza tu určitý problém s ktorým sa budeš  musieť hneď vysporiadať a nemožno sa mu vyhnúť.Chcem ťa upozorniť,že daný problém nemusí mať na tvoj  život ničivé vplyvy,ale bude si vyžadovať okamžitú pozornosť a sústredenie.Ide o príliš rýchly postup na to,aby sa veci mohli urobyť správným spôsobom.Dramatická príhoda,alebo určitý druh zmetku v živote.Straty a nečakané výsledky,teda problém vynesený na svetlo,tajomstvá a záhady nemajú šancu byť ukrité prichádza čas odhaľovania.Treba s chladnóu hlavóu riešiť a vykonávať opatrenia.Nenechaj sa nikým ovládať ani manipulovať,nepriaznivé obdobie v ktorom nesmieš podľahnúť panike rozumne konaj nesmieš to zanedbať.

 

-Pozor na vlastné sebecké pocity,naznačuje pocity osamelosti nakoľko sa bránite všetkým citom či láske

20. PARK

V blizkosti OSK nemali by ste slepo dvoverovať tzv."priateľom" 

20.veľká budova,vybavovanie

 

Čas ktorý ohlasuje nové stretnutia a znamosti.Dopraj si oddych a choď medzi ľudí aby si nabrala novú energiu a silu.Karta hovorí o stretnutí osoby ktorá ti nezištne ponúka svoje priateľstvo.Ohlasuje stretnutia a schodzky tak isto vybavovanie veci ktoré sa podarí dokončiť  k tvojéj spokojnosti.

 

– zamilovanosť

21. HORA

 

Ak je v blízkosti OSK pozor na nepriateľa.Bude sa snažiť ublížiť!

21.dominantný muž,vysnívaný  

 

Je tu varovanie pred možným nepriateľom,ktorý sa ti bude snažiť ublížiť vždy keď bude mať príležitosť.Snaž sa vydržať a neztratiť trpezlivosť nedá sa tomu vyhnúť !Je to pre teba obrovský problém,ktorý si vyžaduje čas a premyslené kroky.Nieje možné ho okamžite vyriešiť.Z mojích skúseností je to bývalý partner ale aj situacia v ktoréj sa možeš ocitnúť.Neobávaj sa však obrať sa o pomoc k priateľom a blízským osobam budeš v nich mať oporu.Karta symbolizuje tiež muža na ktorom ti priveľmi záleží  a podriaduješ sa mu necháš sa ovládať a manypulovať preto zhodnoť všetky riziká a múdro konaj,aby si neskvor neľutovala.

 

– blokované city, bránenie sa citom,veĺmi  komplikované city

22. CESTY

22.NEROZHODNOSŤ,DVE CESTY                                                  

 Ocitneš sa pred neľahkóu situációu.V najbližšom čase  sa budeš  musieť rozhodnuť ako tvoj  život bude pokračovať ďaléj.Neľahká situacia s obavami nakoľko sú tu dve cesty a ty budeš  dlhšiu dobu nerozhodná. Naťahovaním času a úvahami však celkovú situáciu nevyriešiš  POZOR,aby si  sa nedostala  do začarovaného kruhu a neostala  stáť na jednom mieste.

 

– rozhodovanie v láske/alebo pre  lásku

23. MYŠI

23.STRATA

 

Pozor si daj na krádeže a možné straty.Je možné že je tu problém ktorý ťa bude nahlodávať  z vnútra.V prípade ak budeš trpezlivá nájdeš riešenie tohto problému.Rýchlo podnikni kroky proti hroziacím ztratám a buď opatrná a pozorná aby nedošlo ku krádeži.Karta radí nezadlžovať sa a nevdávať vzniknutý problém,riešenie je na dosah ruky.

 

-v lastke milostné problémi,strach zo straty,hroziaca ztrata lásky

24. SRDCE

V prípade blízkosti truhly,križa,či kosy POZOR na rozchod príde z ničoho nič! Ak mraky či horatak sa priprav na ťažkosti v láske.V prípade hada je tu žiarlivý partner a naruší tvoje šťastie:

24.LÁSKA

                                                                                         

Postupne sa do tvojho života dostáva láska.Teda v tvojom  okolí je nablízku,romantika a s ňóu spojená vášeň.S určitosťóu ti osud nadelí do blízkosti človeka,ktorý si ťa dokáže získať.Je tu očarenie,príťažlivosť,zaľúbenie,vzrušenie túžob a vášní.V prípade,že sa momentálne trápiš  s terajšóu láskóu odhoď  pochybnosti,docieliš  to v čo si  prestávala  veriť,láska prerastie do nového rozmeru.Budeš  konfrontovaná  zo svojím konaním,úvahami,všetkým čo si vyžaduje hlbšie zamyslenie a zaujatie stanovísk.POZOR:Tvoja voľba može ovplyvniť tvoje  srdce či ľudí vo tvojom okolí,tak ako kruhy na hladine vody,keď sa do néj hodí kameň.Rozbehnú sa všetkými možnými smermi.Dobrá rada:Ja osobne by som sa snažil nerobyť nič stereotypne a používal by som v tvojom  prípade viac fantázie a hlavne by som  nič nerobil unáhlene.Všetko si vychutnávaj,máš  na to dostatok času.Tak s rozumom dotoho!

 

– na 100% láska,ktorú musíte rozvýjať

25. PRSTEN

Ak je naľavo OSK,kosa či kríž predpovedá ťažkosti a nespokojnosť vo vzťahu.Problémi vedúce k rozchodu,rozpadu alebo odlúčeniu!

25.pevný vzťah,prsteň

 

Čas prosperity  radosti a veselosti.Predpovedá pre teba možné manželstvo,romantický vzťah alebo partnerské spojenie.Može naznačovať aj dvoležité spojenie,ktoré bude mať pre teba veľký vplyv.

 

 

 

– pevné citové  spojenie, túžba po partnerovi alebo vzťahu

26. KNIHA

26.tajomstvo,otvorená kniha 

 

Je tu určité tajomstvo,ktoré by si mala odhaliť.Niečo je pred tebóu utajené a niekto ti nehovorí pravdu.Karta hovorí že by si mala niečo znovu premyslieť aby si neurobila chybu v konaní.

 

– uzavrenosť, neochota ukázat svojevlastné  city, taktiež  tajné city alebo vnútorné  nejasnosti

27. DOPIS

27.správa zatvorená obálka

 

Očakávaj zprávu pozor na úradné záležitosti.

 

– povrchné city,nečakajte nič trvalé

28. PÁN

Osobna karta platí rovnake ako pri karte Dama

S tímto mužem si nezačínejte, nevěřte mu, nespoléhejte na něj, neusilujte o něj...prostě v kontextu otázky – tento muž NE. Jste-li muž, zde se neprosazujte, toto není vaše místo, teď nejde o to, co VY chcete. Jste-li žena, nesnažte se zde uplatňovat autoritu.

 

 

Nesnažte se mít mužské vlastnosti. Nesnažte se o toho muže.

29. DÁMA

Osobná karta

 

 

Tradiční význam: Tato karta reprezentuje ženu tazatelku. Pokud je tazatelem muž, pak podle okolních karet zjistíte, jestli jde o jeho partnerku, intimní přítelkyni nebo matku. Dáma je jednou z osobních karet, a je proto nutné jí věnovat velkou pozornost.

Moderní výklad: Karta č. 29 představuje buď ženu, která si výklad objednala, nebo její dobrou přítelkyni, která hraje důležitou roli v jejím životě. Podívejte se pozorně na sousední karty. Poskytují indície k jejím myšlenkám a k tomu, co si pro ni život přichystal. A tady, u osobní karty tazatelky, začínáme kreslit kříž „minulost-přítomnost-budoucnost“. Pomocí něj zjistíme, jaká je současná situace v jejím životě a co od něj může v budoucnu čekat. Pokud je Dáma u kraje vyložených karet, pak se dá očekávat velký a rozhodující zvrat jejího života. Když jsou ve stejné řadě s kartou č. 28 (Pán), pak se milostný vztah či manželství stanou velice důležitou součástí budoucího života.

 

 Nesnažte se mít ženské vlastnosti. Nesnažte se o tu ženu, nezačínejte si s ní.

30. ĽALIA

30.sexualita

 

Vyhni sa sexuálným výstrelkom nemuselo by to pre teba dobre dopadnúť.Snaž sa  hľadať  vnútornú istotu a pozitývny prístup k životu.Je tu aj stretnutie s mužom ktorý ti dá do života novú silu a energiu.Jednoznačne karta hovorí aby si sa otvorila svetu,navezovala nové kontakty a nebála sa nových začiatkou a stretnutí  všetko svoje konanie si však dobre premysli aby si neskvor neľutovala.

 

– harmonické city, ale taktiež silný sexuálny ujem, náruživá a vášnivá láska

31. SLNKO

31.ENERGIA,POZITYVYTA,SLNKO 

                                         

Prichádza obdobie radosti,šťastia,a príliv pozitývnéj energie.V ktoréj koľvek oblasti sa ti  bude dariť,každé tvoje  snaženie musí byť odmenené a všetky skušky prekonané!.Mala  by si  pocítiť vnútorný pokoj a spokojnosť zo všetkého okolo seba.Toto obdobie je určené pre rozhodnutia,uskutočnené zmeny,obdobie určite vhodné na pokúšanie šťastia.Stretnutie starých známích a vytváranie nových priateľstiev a známostí.Tvoje očakávania sa naplnia v prípade terajších problémou sa všetko dá do poriadku a naberie nový zmysel.

 

– krásné, silné city,rozvoj a naplnenie lásky

32. MESIAC

32.MESIAC,TRÁPENIE,SMÚTOK A ŽIAĽ

                             

Nastane čas kedy budeš musieť mnoho vecí riešiť naraz.Buď to bude nefunkčný vzťah,emocionálne problémy,klamstvá,podvody v obchode či v praci,možno trápenie sa kvoli pribuzným.Jednoducho tvoje  ilúzie,budú narušené klamom a zahmlením či tajomnom.Teda-budeš  sa trápiť nad problémom,ktorý sa nebude dať dlhšie riešiť, zmetená,neistá tým čo vlastne chceš  a kam tvoj  život smeruje.Objavuje sa tu veľa protichodných myšlienok,nepríjemností a nejastností.V tvojom živote určite nastava obdobie plné rozporóu a zmetkóu.Dobrá rada:Osobne by som sa hlbšie zamyslel čo vlastne chcem a či je to správne a dobré pre moj život,počúval by som svoje vnútorné pocity,alebo sa poradil s osobóu ktorá má moju dvoveru a úprimne zhodnotí všetko to,čo ma trápi.Určite by som sa neustále netrápil myšlienkami.Nič tým nezískaš  nech je už problém akýkoľvek,jednoducho musíš  ukázať svoju vnútornú silu,povzniesť sa nad všetko a nedať sa zlomiť.Kto veľa myslí nič nevymyslí,iba ostáva stáť na jednom mieste v začarovanom kruhu.

 

– hlboké, zranitelné city,treba si uvedomiť  a prehodnotiť pre a proti nakoľko prístup partnera sa voči vám zmenil

33.KĽÚČ

33.kľúč,istota a spoľahlivosť

 

Toto obdobie prináša pokoj a mier vo všetkých sférach,vytrvalosťóu dosiahneš úspech v záležitostiach ktoré si začala.Dosiahneš svoj cieľ ktorý si si určila.Narazíš na niečo čo si už dlho hľadala.Nové začiatky alebo vyriešenie problému,najdeš dlho hľadané odpovede.Zachovaj si preto dobrú náladu a nestrácaj vieru alebo odvahu.POZOR na závisť či nepriazeň okolia.

 

-jednoznačne ÁNO,v  láske rozvoj istota a spoľahlivosť

34. RYBY

34.peniaze

 

Pozor na financie aby si o ne neprišla snaž sa z mierou utrácať.Pokús sa hľadať možnosti ktoré ťa posunú vpred je tu možnosť zarobyť či získať financie.Možnosť novéj práci hľadaj cestu k prosperite sú tu nové možnosti a príležitosti.

 

-v láske si rozumiete je to súhra duší,láska (ale POZOR,niekedyide naozaj dotyčnému o vaše peniaze)

35. KOTVA

35.nádej,zasněnost, práca

 

Budeš úspešná vo všetkých záležitostiach spojených s láskóu,prácou či obchodom.Pozor na tvoju vnútornú nespokojnosť  a zasnenosť.Je tu naberanie pocitu istoty a bezpečia,predzvesť dobrých zpráv situacie sa vyvynú v tvoj prospech.Snaž sa zitiť čo vlastne chceš a potom choď smelo vpred je tu nádej na získanie určeného cieľa.Preto nemeň stále svoje rozhodnutia a naber istotu v oblastiach na ktorých ti záleží.V prípade choroby-Uzdravenie.

 

 – pevne zakotvené city, stabilné, ale i krčovyté  upínanie sa  na city (či niekoho), majetnícké pocity

36. KŘÍŽ

 

karty okolo kríža  ti poskytnú informácieo aké trápenie pojde

36.rozchod,rozpad,strata

 

Nic neukončuj. Nikoho netráp (ani seba).Jedná sa o osudové znamenie,bolesť  či nešťastie však nebude trvať dlho niečo sa končí ale niečo nové sa začína.Prekonaj  trápenie a nešťastie.Neaká situácia alebo vzťah sa može chýliť ku koncu čo sposobý

smútok.Nešťastie a trápenie nebudú trvať dlho a nemusia mať vážne dopady na tvoj život.

 

– osudové city, niekdy i city zaťažené utrpením  

 

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.