Choď na obsah Choď na menu
 


Práca s kyvadlom

6. 4. 2010
Obrázok  

Praca s kyvadlom a získanie odpovedí na naše otázky.

 

Existujú 2 základné varianty, ktorými možno dospieť k odpovedi áno alebo nie. Zoberte kyvadlo do ruky. Usilujete sa uvoľniť ruku, aby zostala pokojná, a položte si otázku: aké je znamenie pre áno? Kyvadlo sa začne pohybovať a jeho pohyby budú ekvivalentom odpovede áno. Rovnako postupujte aj pri určovaní odpovedí nie a neplatná odpoveď.Ľahko sa  týmto sposobom dopracujete k zaujímavým odpovediam ktoré vám otvoria nový pohľad na dianie vo vašom živote alebo vám kyvadlo poslúži aj ako dobrý radca pri rozhodnutiach ktoré by ste mali vykonať.Ako veštici sa ma pítate na mnohé otázky preto som sa rozhodla týmto sposobom pomocť každému z vás aby ste si na otázky dokazali najsť odpovede vy sami.Sama dobre poznám ako ma trápia mnohé stále sa vynárajúce nové a nové otázky.Samozrejme rada vám odpoviem aj ja ale nakoľko mám toho veľa,nestíham a museli by ste čakať na moj email tu je sposob ako si dokažete nájsť odpovede aj vy sami hneď v pohodlí vášho domova.V prípade že si nebudete vedieť dať rady v pohode ma kontaktujte.Obrázok

Výber kyvadla: je to jednoduché použiť možte čokoľvek starý kľuč, prsteň, prívesok atď...,ktorý si upevníte na motúz ,alebo retiazku o dlžke asi 30 centimetrou.Ja osobne si   koniec držím medzi palcom a ukazovákom pravéj ruky a hĺadám odpovede ako aj energetické miesta či iné sféry na vaších fotografiach ktoré mi zasielate aby som vám pri veštení mohla poskytnúť viac riešení a informácií.Obrázok

Kladenie otázok: je jedným z najdôležitejších aspektov práce s kyvadlom. Dbajte na to, aby ste otázky formulovali čo najpresnejšie. Na otázku: „žem toto jedlo konzumovať?“ sa dá odpovedať len kladne. Správnejšia je otázka: „Neuškodí toto jedlo môjmu zdraviu?“ otázky kladieme tak, aby mali jednoznačnú odpoveď áno/nie.

Naladenie: Väčšina používateľov sa pred začatím práce potrebuje naladiť na kyvadlo. Cieľom nalaďovania je dosiahnuť ideálnu fyzickú a psychickú pohodu. Vedomé, pokojné a hlboké dýchanie nastoľuje vnútornú rovnováhu a pomáha doplniť zásoby vitálnej energie. Ak máte skúsenosti s meditáciou, siahnite po niektorých osvedčených cvičeniach. Veľa používateľov kyvadiel sa pri naladení zahĺbi do seba a obráti sa na Boha, aby našlo svoj duchovný kompas. Efektívnou metódou je aj vizualizácia dobíjania energie. Predstavte si tok energie ako biele svetlo, ktoré preniká zhora do čakry temena a nabíja vás novou energiou.V zásade môžete použiť každú metódu, ktorá vám prinesie fyzické a psychické uvoľnenie a doplní vám zásoby energie.Toto dobijanie energie je veľmi krátkodobá záležitosť preto by ste mali vyhľadať osobu ktorá vám prečistí alebo vám nanovo dobije energiu aury.Sama to robím pomocou sviečky aj na diaľku nakoľko je to proces ktorý dodava silu,nové myšlienky a nečakané zvraty k lepšiemu vo vašom živote.Ubytok energie jsa prejavuje ako nezdar a prejavy su skvor choroby a beznadej teda prejav energie sa zisti nielen po zdravotnej ale i psychickéj stánke každeho z nás teda tých ktorý ubitkok energie trpia.

Práca s kyvadlom :Pri práci s kyvadlom je dôležité naplno sa sústrediť na úlohu a eliminovať vonkajšie a vnútorné (myšlienkové) vplyvy. V mysli alebo nahlas si položíme otázku, po ktorej by mal nasledovať neutrálny, vyčkávací postoj, kým sa pohyb kyvadla celkom neustáli. Niekedy sa stáva, že kyvadlo sa vydá určitým smerom, ale definitívna odpoveď bude úplne iná. Vyhýbajte sa preto unáhleným záverom. Ak to úloha umožňuje, vytvorte si o nej vizuálnu predstavu (pri hľadaní prameňa si napríklad predstavte prúd tečúcej vody). Ak neviete čo s voľnu rukou počas manipulácie s kyvadlom, položte ju na solarplexovú čakru (dva prsty nad pupkom) čím zároveň zvyšujete senzitivitu.

Trpezlivosť: Základom je aby ste hneď nepodliehali sklamaniu mnohym som poradila aby si takýmto sposobom zistili vyherné čisla rozných tipovacích súťaži, alebo sa takto dopracovali k otázkam ktoré ich trápia.

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.