Choď na obsah Choď na menu
 


Moje veštenie budúcnosti

29. 7. 2010
Obrázok
  Veštenie budúcnosti(aby ste pochopili je nutné si to prečítať do konca!) 

 

 

Od nepameti ľudia túžia poznať svoju budúcnosť, odhaliť to čo ich v najbližšom čase čaká a neminie.Ľudia si mylne predstavuju ze veštenie odhali ich osud ktorý je dany ,osudovo toho máme dane popravde veľmi málo .Sami sme strojcami svojho života je to v nás a našich rozhodnutiach či konaní vedomom alebo nevedomom..Veštenie nám ukazuje momentalny stav a ako dopadneme keď ďalej budeme pokračovať na ceste života po ktoréj momentálne kráčame .Veštenie nám ukazuje možnosti ktoré máme a čo by pre nás bolo vhodné vykonať alebo zlé okolnosti ktoré by sme mali zmeniť.S tým vedomím a znalosťami by sme sa dokázali vyhnúť zlým okolnostiam a zvrátiť tak ,,osud"ktorý čaká na ceste po ktoréj momentalne kračame.V rozných dobách,kutúrach a národoch boli ľudia s magickým darom veštenia a vykladania osudu,odhaľovali rúško tajomstva osobám, ktoré ich vyhľadali s prozbóu o radu či pomoc. Budúcnosť určovali podľa planét,kariet,krištálovej guli,ohňa či iných praktýk, ktoré sa rokmi menili a zdokonaľovali. Určovali ich aj podľa dátumu narodenia.

Deň narodenia je veľmi dvôležitý.

Aj z hľadiska charakterových vlastností či povahových čŕt,ktoré dostávame do vienka. Počas svojho života tieto charakterové vlastnosti či povahové čŕty rozvýjame ,alebo potláčame. Máme o sebe určitú mienku,svojím spôsobom nosíme na očiach ružove okuliare. Klady i zápory,dobé i zlé vlastnosti,chyby ktoré neustále opakujeme. A tým sa nám v živote stále opakujú určité udalosti. Ja odhaľujem tajomno na pár mesiacóu vášho života vopred, prevediem vás vašími charakterovými vlastnosťami,ktoré máte dané a zameriam sa hlavne na vás. Svojím spôsobom snímem tieto ružové okuliare s vaších očí, aby ste pochopili to,čo môžete vo svojom živote využiť v prospech vašéj budúcnosti a zároveň aké negatýva potlačiť, aby ste neopakovali chyby s minulosti. To vám určite pomôže do budúcnosti vyvarovať sa chybám a sklamaniam, ktoré by ste časom určite ľutovali. Ďakujem vám za prejavenú dvôveru a dúfam,že vám pomôžu tieto riadky k tomu, aby ste našli vyrovnanosť,pokoj a šťastie. Máte možnosť spoznať samú sebe vo svetle vlastnotí,koré vám boli určené. Je len na vás ako využijete tieto informácie!Poznanie samého seba je základom k novým postojom a k vášmu životu samotnému. Z minulosťóu sa musíme len zmieriť a vyrovnať,pretože čas speť nevrátime, no budúcnosť zmeniť môžme.

Práve tým,že ju poznáme,tú si totiž vytvárame mi sami.!!!

       Ako mnoho iných aj ja som zavalená prácou a vašími prosbami nielen o výklad kariet,dobitie energie, odstránenie porobenia ale aj o pomoc v rozných záležitostiach života ktorý žijete.Musim priznať večšina z vás chce vratiť speť lásku ktorú ste stratili,upevniť puta a napraviť chyby ktoré sa nedaju realizovať normalnou cestou a využivate mágiu na dosiahnutie toho po čom v živote túžite.Je viac druhou vykladania ja pouzivam najčastejšie dva druhy, základna veštba - kde sa pozriem na hlavné body ,ktore trápia každého z nás v oblastiach zmien ,ktoré vás v najbližšom čase čakajú.A metódu Cyklická veštba vyhotovená s charakterovými vlastnosťami ,kde sú  možnosti pre a proti ,zamyslenie čo by bolo pre vás vhodné.Žiaľ nakoľko je vás veľa a ja nestíham plniť všetky vaše priania mám na to svoje pravidla a odmenu podľa vlastného uváženia.Možností je viacero ,na Slovensku pôsobý množstvo ľudí ktorý sa tomu venuje a preto komu sa podmienky nepačia kontaktujte iných.Ja vám k tomu zaželám iba veľa šťastíčka a pozitívnu energiu do života.Zároveň sa ospravedlňujem vopred ,ak vám (myslím tým ľudí ,ktorý výklad napriek odmene chcú a  počkajú si naň) hneď neodpíšem na váš email a prosim o pozhovenie nakoľko mám toho ozaj mnoho!!!

Koľko vecí by ste dokazali z minulosti teraz zmeniť keby ste sa mohli vrátiť do minulosti?Vyklad je ako cesta speť ale s tym že to menite dopredu podľa seba.Ak viete že cesta nieje pre vas dobra najdete si odbočku ktorá vám ponúkne iné možnosti vášho života.

Dobrá rada nad zlato:Kto prmýšľa nad tým či sa to dá alebo nedá kto nekoná v pravý čas a stále si povie však ešte počkám to sa napravý samo nie ľudkovia preto sa to kazí že neviete kedy a ako konať.Čo tak prestať premýšľať ako sa veci nedajú a nájsť v sebe riešenie.!

      

Želám vám do života veľa pozitývnej energie ,úsmevu a naplnenie vaších tajných túžob.

S pozdravom  Sevalinka @gmail.com

 

 

 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.