Choď na obsah Choď na menu
 


Čierna mágia a okultizmus

26. 11. 2010

           

Čierna mágia a okultizmus
 
 Milý priatelia a čitatelia žiaľ toto nie je príbeh z rozprávky ani výplod bujnéj fantázií človeka ,je to realita okolo nás ,ale kto Obrázoknezacíti silu nechápe možné príčiny a dôsledky.Napriek dobru ktoré sa sama snažím vykonávať ma množstvo ľudi kontaktovalo práve s problémom zásahu na ich život čiernou mágiou.Preto som sa aj vďaka vašim podnetom rozhodla napísať pár riadkou o tomto smere mágie ,ktorý viac pôsobí na ľudsky život a energeticke sféry.Zlo v našom svete viac evokuje a spôsobuje katastroficke scenáre ,zlo okolo nás sa prejavuje neustále a dovolím si tvrdiť že čierna mágia je v mystike a ľudskej histórii hlboko obsiahnutá .Mnohý ktorý sa zaoberajú mágiou ,delia mágiu na bielu a čiernu čo si myslím ja osobne je hlúposť.Nie je žiadne delenie lebo akýkoľvek zásah či rituál (v jednom alebo v druhom smere) do energie človeka teda aury je spojenie dobra zo zlom.Predsa čo pomôže vám v konečnom dôsledku ublíži niekomu inému.Mnohý somnou nebudú sulasiť nakoľko silne otrasiem ich vierou v samých seba ,ale pravda je len jedna a ak sa zamyslite pochopíte to i vy.

Uvediem príklad za všetky: Najviac kúziel alebo rituálou je obsiahnuté práve v mágii lásky.Predstavte si  ženatého muža ,ktorý sa zaľúbi do vás ,alebo je to opačne - teda vy do neho.Máte vzťah ktorý rozvíjate a potom sa vaše sny rozpadnú ako domček s karát. Láska sa vytratí a on chce byt doma ,krotký manžel so svätožiarou na hlave.Vám však zlomil srdce a nech to stoji čo to stoji ,chcete s nim stráviť zvyšok života.Vyhľadáte človeka čo vám s tým pomôže - stane sa -použije sa vhodný rituál a postupom času muž nadobúda vedomie lásky ,ktorú ste si želali ,rozvedie sa a žije s vami.Príbeh stále sa opakujúci v rôznych dobách a hlavne príbeh ,ktorý tu bude aj dlho po nás.Čo však žena ktorú opustil ? Čo deti ktoré spolu mali ? Je to biela alebo čierna mágia? Odpovedzte si vy sami.Čo prináša jednému dobro ,to znamená pre druhého bolesť. Každý adept čarodejníctva je presvedčený, že on jedná správne.Ani ja nie som výnimka ,správny a znalý človek ovláda obe stránky.Anjelsky hlas je sila ,ale ste si istý že vnútorne je to správne ,však zlo odpradávna berie podoby ktoré chce a našepkávanie ide každému dobre ,jeho konanie prinesie ,,Mile alebo nemilé prekvapenia.

Jediný rozdiel medzi týmito smermi mágie je len v tom aký je postup a použitie materiálu teda surovín . Výsledok je diskutabilný s pohľadu dobra a zla.Jedine delenie je do troch zakladných rovím fyzickéj ( hmotné , hmatateľné , viditeľné...) ,astrálnej ( pracuje a využíva astrálneho tela, astrálnych bytostí a komunikácie s nimi)   a duchovnéj (druh mágie ,kde mág pracuje na vyššej duchovnéj úrovni).
Nebudem premýšľať nad osudom iných ale rozoberiem to zlo ,obsiahnuté hlavne medzi nami ľuďmi a sily ktoré nerozlišujú dobro alebo zlo ,je to v nás a našéj energii ktorú necháme prúdiť k iným len kvôli  tomu ,lebo nám ublížili alebo inak priamo či nepriamo zasiahli negatívne do našich životou.Zamyslite sa koľko krát ste si priali aby sa vášmu nepriateľovi niečo zlé stalo ,koľko krát ste sa smiali na nešťastí iných ,alebo zazerali na osobu ktorá vás všade potupuje a ohovára.Aj to je signál pre energiu aby sa ešte viac nalepila na nič netušiacich ľudí okolo vás - aj keď si to možno zaslúžia.Od prírody si mi ľudia závidíme a nedoprajeme jeden druhému aj keď v podstate nie je čo závidieť.Vydíme smietku pred domom iných ,ale vlastne smetisko si neuprace ani jeden z nás.Nevynechávam ani seba ,nakoľko som len človek ako vy ostatný ,možno viac senzibilná ,ale predsa len človek.Preto sila negácii rýchlejšie dopadne ako kosa na váš život a nešťastie či smola nalepia sa na ďalšie životné kroky ,dajte ruku do ohňa za svojho suseda alebo okolie v ktorom žijete či pracujete.Možno ste práve vy obetami vo vlastnom živote a  píšete si osud toho ,čo vám niekto zaslal.Predstavte si samého seba ako stojíte na križovatke ciest ,je na vás akou cestou sa vyberiete pre čo sa rozhodnete.Ale zrazu je tu zásah mágie a následne si predstavte že vás na tej križovatke niekto zamuruje - nechá vám otvor na jedlo a pitie ,rozhľad ktorý je síce na krajinu a priestor v ktorom nie ste stiesnený.Žijete, fungujete ale nech robíte čokoľvek stojíte na jednom mieste. Zamurovaný v obmedzenom priestore a to je zásah čiernej mágii keď sa všetko okolo vás rozpada napriek snahe ,keď sa nič nedarí a čím viac sa snažíte tým viac je to horšie.Keď z ničoho nič ,strácate všetko na čom vám záleží a vy neviete prečo sa to deje.Keď zistia chorobu a jej rýchly postup u zdravého človeka  a ďalšie veci ,ktoré sa rýchlo deju a čas stráca zmysel,keď viac plačete a nemohúcne zalamujete ruky a úsmev sa vytráca s vašej tváry.
 
Čierna mágia je niečo tajomné, skryté, neľudské? Je to ozaj zmluva Obrázokso samotným diablom, padnutým Anjelom Božím? Kde je vlastne zakotvená pravda? Okultizmus sa teda zaoberá tajomnými a skrytými vecami, nadprirodzenými démonskými silami, ako aj konaním a udalosťami, ktoré nie je možné vysvetliť bežne dostupnými spôsobmi.Kulty, sekty, náboženstvá majú pre ňu rôzny názov, ale vždy majú spoločného menovateľa a to je zlo! Zlo transformované okolo nás a úprimne nachádzajúceho sa v každom z nás.Je len na nás akú podobu tomu dáme a ako hlboko chceme zájsť. Kde sú naše mantinely ktoré nám zatarasia cestu.Čierna mágia - Okultizmus bola oddávna spájaná s mocou diabla,satana  (padnutého anjela krásneho ,ktorý sa chcel rovnať Bohu ),mŕtvych či zblúdilych duchou ,ktorý nenašli pokoj ale ich nečistá duša blúdi v spletitosti energie na tomto svete.Vykonávali  sa rôzne satanské seansy ,kde sa vyvolávala dávno mŕtva ale všade prítomná sila - energia zla.Rituály s obeťami zvierat a dokonca aj ľudí .Čierna mačka vám určite niečo hovorý - ak vám prejde cez cestu zamyslite sa či ísť ďalej alebo zvoliť pre istotu inú cestu.Obetovanie je uz symbolika ktorú moderná čarodejnica robí veľmi ojedinele.Stačí vaša podobyzeň - foto,ohorok s cigarety alebo zapaľovač,vlasy nechty , akúkoľvek vec čo je nabitá vašou energiou.Ak sa správne využije je pre vaše blaho alebo proti nemu.
Čierna mágia je v podstate mágia,pri ktorej sa uplatňujú zaklínania využíva nadprirodzené schopnosti alebo sily s cieľom získať rôzne výhody bez ohľadu na mravné kvality zásady,lepšie platené miesto v práci zničenie nepriateľa alebo zbavenie sa osoby ,ktorá nám zasahuje nepriaznivo do života.Mágia ktorá nešetrí človeka od najhrubších strasti po katastrofy ,ktoré nemajú konca kraja.Zbavujú osobu nielen dychu ale i slobodného a zdravého úsudku.Osoba sa ženie vpred nič netusiac do vlastnej záhuby  silou vôle a rozhodnutia,ktoré učinil  niekto iný a on je len nevedome bábikou na motúzoch.Okultizmus privoláva na nenávidené osoby nešťastie ,choroby ,posadnutosť a dokonca i smrť.Dávna sila, ktorá sa využívala už v starovekom Egypte a poznatky o néj siahajú do ďalekej minulosti.Sila starovekých národov a spolu s alchýmiou a astrológiou patrí medzi najstaršie náuky ľudstva... Sila sugescie, sila moci, byliniek a sila ktorá využíva na násilné získanie osobného prospechu moc temnoty, sila zla pripisovaná duchom ,diablovi a  nečistým praktikám,sila ktorú doteraz nikto do hĺbky nepozná.
Čiernu mágiu považujú za najnižší stupeň mágie a Obrázokčierneho mága (okultistu,čarodejnika)za človeka, ktorý znásilňuje prírodu s nebezpečenstvom, že keď sa pri svojich operáciách alebo vo svojom postupe dopustí chyby, reakcie energii teda spätnej väzby, ho zničia.Okultista sa chráni pred silami zla obranným kruhom ,pentagramom či piktogramom - znakmi ktoré chránia jeho osobu.Už v tom vidím problém ,veď ak koná mágiu ktorá ho napĺňa ,načo sa sám potrebuje chrániť a vytvára si možnosť ,aby spätne sily a vibrácie nepostretli aj jeho.Za hlbokéj noci sa stretávali na odľahlých miestach.ObrázokOdetý v obradnom rúchu vzývali moc temna a pripíjali si krvou či vínom s obradnéj čaši - kalichu sily.Konali sa rituály zasvetenia priamo na oltáry a ľudské telá sa oddávali rozkošiam a orgiám.Privádzali sa obete za pomoci sviečok tmavéj farby! Predmety ktoré patrili osobám nepriazdne ničili ihlami ,obradnóu dýkou alebo mečom.Žial nie sú to mágovia čiernej mágie ,satanisti ,okultisti ,ale ľudia ktorý sú ochotný ísť aj cez mŕtvoly za svojim osobným prospechom a prosia ich o pomoc za akúkoľvek cenu.Mág však musí - teda mal by rozlišovať či koná dobro ,alebo zlo hrubého zrna nech sú ceny akékoľvek vysoké. Je to iba ich osobitný štýl, ktorý si sami našli a rozhodli sa ho používať.Možnosť voľby je rozhodnutie ktoré učiní každý sam za seba.Ale ako sa hovorí ,,Kto druhému jamu kope ,sám do néj padá,, a ak nemáte ochranné rituály - zaslané sa vracia speť k zdroju. 
 

ObrázokRozšíreným spôsobom je zhotovovanie figuriek, do ktorých sa pichalo, bodalo a dokonca strieľalo ,aby sa originálu spôsobili zranenia a choroby. Osobne stačí ak vezmete kúsok ,,vhodnej,, zeme a nasypete ju pred dvere dotyčnej osoby.Ozvali sa mi ľudia čo si našli zbytky kosti ,vajcia ,pierka či iné predmety pred dverami alebo v blízkosti domu.Rozšireny je aj postup zaslania 13-tích minci alebo iné praktiky ktoré nebudem bližšie popisovať.Čierna mágia sa praktizuje asi takýmto spôsobom: ľudia idú za človekom - čarodejníkom a žiadajú ho, aby vyslovil nad nejakým človekom príslušnú zariekaciu formulu a želajú mu niečo zlé - kliatbu,prekliatie. Kliatbu možno uskutočniť slovami ale i myšlienkami.Stretla som sa s názorom že  *Keď človek prosí o kliatbu, táto prosba - modlitba nesmeruje k Bohu, ale k diablovi. Kliatba je opakom požehnania.*Podľa mňa hlúposť ,ale máte každý svoj vlastný názor a ten vám nikto neberie. Ako sa prejaví čierna mágia na cieľovej osobe ? Osoba môže mať takzvané nočné mory ,môže mať vážne zdravotné problémy ,môžu sa u nej prejaviť vážne psychické problémy ,ktoré ju môžu priviesť až k psychiatrovi ,z ničoho nič zmeniť svoj život opustiť zaužívaný spôsob života a všetko je jéj jedno.Žije sama pre seba a čo slovo to bodnutie do najcitlivejších miest-prílišná pravdovravnosť a pokritectvo.Pomsta ju ženie vpred a nenávisť je to čo dáva silu.Druhý variant- je to bezduchá osoba ktora nevníma a upadá do svojho sveta. Rovnako môžu byť prekliate aj niektoré miesta – napríklad niekto vám závidí novopostavený rodinný dom a vy v ňom prežívate „peklo" a dôsledok na obyvateľov domu je podobný ako pri kliatbe osoby.

Stretla som sa na jednom diskusnom fóre s výsmechom veštkýň ktoré   osObrázokobe povedali že ich dom bol postavený na starom cintoríne -výborne ma to pobavilo zárobok je sila a nepozná hranice vynaliezavosti.No ak si predstavíte len vedecky dokázaný vek zeme ,tak cintoríny nemuseli zakladať. Načo aj ,keď na každom centimertry našéj zemi zakopali niekoho telo ,za čas ako sa striedali stáročia a míňali veky.Tie energie sú uz vyrovnané nakoľko v spojitosti s vami to nemá žiadny dosah ,ak by ste aj boli obeťami duchóu neublížia vám pokiaľ im sami nedáte podnet a následne šancu energicky sa obnovovať.Naopak škodí vám závisť ,ľudská zloba a nenávisť !!! Uvediem príklad: bývate v  starom dome a rodina sa rozrastá v záhrade vám všetko rastie ako z vody ,ale po presťahovaní do nového domu je to naopak.Aj s prázdneho hrnca vám vykipy , omíňa vás tam choroba ,hádky či rozpad a straty v rodine.Je to normále? Asi je niekde problém! A ak existuje problém je aj riešenie ,ktoré vy môžte alebo nemusíte odhaliť. Zjednodušene povedané v materialistickom ponímaní sveta – čierna mágia je prenos silne negatívnej energie na vybranú osobu alebo vybrané miesto našla som v spojitosti s tým vetičku *Čo Ťa nezabije, to Ťa oslabí natoľko, že ďalšia maličkosť je väčšou a horšou ako kedykoľvek predtým!*

 
Osobne si myslím kto zneužíva sily ,dočká sa odplaty čierna mágia je krutá a nič v nej nie je zdarma.Dlhy sa musia platiť - preto si 2X premyslite vaše priania ,nemusí sa to dobre skončiť.
Účinným ochranným prvkom ,ktorý nerieši ale dokáže na určitý čas stlmiť takéto prejavy zlých síl je svetlá sviečka zvyčajne sa farba určuje podľa dátumu narodenia 20 dní sa v rovnaký čas páli a nasledne sa zakope na určité miesto ,ďalším výborným spôsobom sú vulgarne nadávky ktoré sa šetkaju pomedzi pery a v neposlednom rade - správna modlidba.Je to len tlmenie prejavou a krátkodobé riešenie ale predsa pomôže.
 Vďaka nášmu vývoju a technickemu pokroku sa snažíme množstvo veci vnímať inak ,pre všetko hľadáme logické vysvetlenie a chceme dokázať že rôzne veci okolo nás neexistujú- pravda ,fakty či fikcia možno rozprávky pre deti? Nie! Je to realita krutá pravda ľudská zloba ktorá keď pohltí svoju obeť niet pred silami temnoty úniku.Zlo je všade prítomný fenomén a všetko sa deje na základe charakteru ľudí ich prianí ,nespokojnosti ,nenávisti ,zloby ,pomste ,túžbe po peniazoch či moci.Túžbe dosiahnuť to čo nemôžu mať a dôjsť do cieľa za akúkoľvek cenu trebárs aj za použitia čiernéj mágie.
 
Mágia nebude nikdy vedecky úplne vysvetliteľná ,zato veda bola v určitých obdobiach za mágiu považovaná.Každý rok sa na trhu objavujú nové a nové technicke vymoženosti ,nepochopiteľné ale ľahko ovládateľné a využíva ich nespočetne množstvo ľudí.Predstavte si že by ste s mobilným telefónom boli v roku 1470. Zhoreli by ste na hranici za hudby mp3 snáď podľa vašéj chuti.Dnes je to obyčajná vec ,ktorú sme pochopili a využívame ju vo svoj prospech v každodennom živote.Možno raz pochopíme všetci aj podstatu mágie a sily ktoré sú všade okolo nás a budeme ju využívať tak ,ako dnes mobilny telefón pre prospech dobra i kontakt s inými silami.
 
S pozdravom vaša Sevalinka
 
 

Komentáre

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.