Choď na obsah Choď na menu
 


Rada odpoviem na vaše prípadné  otázky vaša Sevalinka.

Poprosím vás aby ste aj vo svojom vlastnom záujme nezverejňovali dátum narodenia a  nepísali prosby na veštbu nakoľko tu radím iba ohľadom mágie položte mi priamu otazku na ktorú potrebujete odpoveď!!!. To čo by sa v toto smere dalo podniknúť v prospech vášho osobneho, pracovneho života,zdravotného stavu a šťastia celkovo.Stránku si vediem len ako moj osobný postreh na mágiu ,veštenie ,či iné ezoterické záležitosti.Ak možem rada poradím .V prípade zaujmu požite vyhradne email sevalinka@gmail.com.

Zároveň vás prosím o trpezlivosť nakoľko je vás denne veľmi veľa s roznými problémami a úprimne som dosť časovo obmedzená. Ďakujem za vašu priazeň a predovšetkým za vaše pochopenie.V prípade že potrebujete výklad kariet to si žiaľ s časových dôvodov nemôžem dovoliť preto využite fóra typu www.tajomno.sk ,alebo veštiareň.sk ,kde sa vám určite budú ochotne venovať a poradia vám.Nakoľko sa tu viac reklamovalo ako nie je nutne prispevky som ukončila.

Všetkým vám prajem nech vás na každom vašom kroku sprevádza zdravy rozum,múdre rozhodnutia ,zdravie,láska,šťastie a anjelsky pokoj na duši.

 

Komentáre

Prehľad komentárov

odpoved: neviem ako ďaléj

(sevalinka, 16. 5. 2010 21:03)

Viete vprvom rade by som vám poradila aby ste sa neutapali v alkohole.Zabudnutie trva len chvýľu a nič nerieši naopak zhoršuje to celý váš problém.Rdaila by som vám aby ste si dali dobiť energiu a tak isto aj manželovi to zmeni cely váš život.Síce to nieje lacne ako som písala aj v odpovedi jednéj pani na jéj problém.Alebo by som vyskušala mágiu a v podstate by to bolo navrátenie vzťahu a tužby ktorá sa vytráca ceny sú rozne aj v tomto smere od 200 až do 450€ zaleží komu zveríte do rúk aby mu počaroval.

neviem ako dalej

(zuzana, 16. 5. 2010 19:45)

myslim ze sa mi ruca manzelstvo manzel sa venuje a vidi iba v synovi vela casu v tyzdni 4/5 krat s nim chodi na treningy a zapasy doma sleduju futbaly a na mna uz nie je cas iba aby bolo navarene upratane atd.tvrdi ze ma lubi stale rovnako ale ja to tak nevidim .stale mu vycitam ze ma zanedbava a vidi iba jedneho syna a jeho futbal mam sa zmenit ja alebo on nasa tema o futbale konci vzdy hadkou potom si vypijem aje hadka co mam robit

odpoved: rodinny dom

(sevalinka, 16. 5. 2010 15:19)

Dostali ste sa do finančných problémou neopatrnym konanim nerada by som bez kariet urcovala ako mate ďalej postupovať žiaľ preto že nerada by som vas zavadzala alebo určila smer ktory nieje vhodný.Osobne si myslím že aj vo veľkych ťažkostiach nieje rozumne teraz niečo riešiť s odpredajom nakoľko dnes nato nemate vhodnu chvyľu počkajte do začiatku noveho roku v pripade že sa to neda riešte iba najnutnejšie veci.Zvykli ste si na rozhadzovanie a teraz by som radila trochu rozumne konať.Preto by som nerada vyhlasila ortieľ nad niečím čo treba objektívne posudiť.Radiim aj vam aby ste sa obratila na vyklad kariet nieje to až tak drahe aby ste nevyužili možnosť posudiť rady vykladu ktory vám pomože najst spravny smer.

POTREBUJEM POMOC

(kATARíNA, 15. 5. 2010 13:42)

dOBRý DEN,CHCEM SA OPYTAT,čI MOZEM MAT POROBENE,OD DECEMBRA SOM NA TOM ZDRAVOTNE DOST ZLE,Z NIčOHO NIč,CHODILA SOM AJ PO LEKAROCH A žE MI NIč VAžNE NIEJE,ALE NAOZAJ SA NECITIM DOBRE,PSYCHICKY SOM Už NA DNE,NIč SA MI NEDARY,UZATVARAM SA,S KYžDYM SA HADAM AJ KED NECHTIAC,Už NEVIEM OVLADAT ANI VLASTNE KONANIE,SCHUDLA SOM,NECHUTI MI JEST,NAOZAJ NEVIEM čO SA SO MNOU DEJE...PORADTE MI PROSIM

sevalinka

(Odpoveď pre:, 2. 5. 2010 19:24)

Porobenie sa prejavuje nahlymi zmenami a hlavne nečakanými životnými zvratmi všetko sa rozpada.Viete ak sa zamýšľate nad týmto je to tak že ste ešte na manžela citovo viazana.Neviem bez vykladu kariet určiť aká je príčina a či by sa niečo dalo urobiť.Viete niekedy si myslíme že pre deti nieje dobré ak sa rodičia rozdelia ale ak deti žiju v rodine v ktoréj to nefunguje sú vystavované rizikam psychického razu je na nich vytvaraný tlak,strach a nekľud preto ak k nemu nič necítite osloboďte sa a doprajte sebe aj deťom pokojný síce neuplný ale radostnejší život.Nebude to ľahké ale ale pokojnejšie nerada by som však určovala bez kariet ortieľ.Z príspevku cítim bezradnosť a potrebu tak sa vám ospravedlňujem že reagujem až teraz.

Ťažký život

(Štefánia Mravcová, 30. 4. 2010 15:59)

Dobrý den, už neviem ako dalej. Mam sa velmi zle. Môj manžel mi nechce dávať peniaze, mám pocit že si mysli že je niečo viac ako ja. Citim sa velmi ponižovana. Už si neviem vysvetliť, prečo mam stále takýto život. Uvažovala som nad tým či nemam porobene. Premýšlala som aj o rozvode, ale je mi luto deti. Poradte mi prosim ako dalej. Dakujem za odpoved

sevalinka

(Odpoveď pre:odrobenie, 23. 4. 2010 17:06)

Odrobenie je odstranenie zlej energie a nahradenie novej.Porobenie je forma zlej myslienky ,energie alebo živlou ktoré sa dostanu k danéj osobe.Ja fungujem aj na dialku to si doma zapalite sviecku a v podstate telepatickym mostom sa odobera energia je to ako vysavanie.Potom sa doplni dobra energia a po 30 minutach sustredovania je hotove to by bolo zhruba vysvetlene.

sevalinka odpoved

(pre:smerovanie, 18. 4. 2010 21:53)

Viete veštenie je pomoc udanie prezradenie ako dopadnete ak pojdete dalej cestou po ktorej kracate comu sa vyhnuť alebo co urobiť je len na vás ako sa rozhodnete čo s toho využijete vy ste primateľ aj ten kto kona.Veštenie nieje o tom že to tak bude ono to dopadne tak ak to nechate plynuť ďaléj.Prajem vám podobne veľa pozytivnych myšlienok a pokoj na duši.


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22